Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

DEVA PARTİSİ’NDEN GAZETEMİZE ZİYARET

Deva Partisi Bafra İlçe Başkanı Muharrem Uyar ve yönetim kurulu üyesi Hayati Arslan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Bafra Haber gazetesi imtiyaz sahibi Hasan Davran’ı makamında ziyaret ettiler.

DEVA PARTİSİ’NDEN GAZETEMİZE ZİYARET
DEVA PARTİSİ’NDEN GAZETEMİZE ZİYARET BafraHaber

Deva Partisi Bafra İlçe Başkanı Muharrem Uyar,10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’müzü kutladı. Gazeteciler olarak kamuoyunun doğru, eksiksiz, hızlı şekilde bilgilendirilmesi için gece-gündüz çalışarak  Bafra’mızın sosyal kültürel faaliyetlerini tarafsızca  haberleştirip tanıtımını yapıyorsunuz. Bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar dilerim.   

   Bafra Haber Gazetesi imtiyaz sahibi Hasan Davran, gazeteciliğin bir kamu görevi olduğunu   Bafra Haber gazetesi olarak 70 yıllık yayın hayatında tarafsız, ilkeli haber anlayışı içinde maddi çıkar sağlamadan Bafra’mızın faaliyetlerini, noksanlıklarını kamuoyu yaratarak Bafra’mıza gelecek hizmetlerin takipçisi olduk. Hasan Davran olarak tarafsızlık ilkesi içerisinde hiçbir ayrım gözetmeksizin 50 yıllık gazetecilik yaşamım olmuştur.Siyaset de kamu hizmeti demektir.Hiçbir menfaat gözetmeden halka hizmet demektir.Yapacağınız çalışmalarda görüşünüz ne olursa olsun hiçbir ayrım gözetmeksizin çalışmalarınızda,Bafra için projelerinizde basın olarak her zaman yanınızda olurum.Bunda hiç kuşkunuz olmasın.Sizler genç kuşak olarak daha şanslısınız.Bir dakikada bilgiye ulaşabilme imkanına sahipsiniz.Yeni yetişen kuşaklar bilgi beceri yönünden size katkı sağlayacaktır.Bu anlamlı günde ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim,dedi.

w9btt0a2wv9qqenzr96.jpg

BAFRA DEVA PARTİSİ ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500