Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

DEVA PARTİSİ İL BAŞKANI KEBİRE BİRER TÜRK’TEN, BAFRA İLÇE TEŞKİLATINA ZİYARET

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Samsun İl Başkanı Av. Kebire Birer Türk ve Samsun İl Yönetimi, DEVA Partisi Bafra İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

DEVA PARTİSİ İL BAŞKANI KEBİRE BİRER TÜRK’TEN, BAFRA İLÇE TEŞKİLATINA ZİYARET
DEVA PARTİSİ İL BAŞKANI KEBİRE BİRER TÜRK’TEN, BAFRA İLÇE TEŞKİLATINA ZİYARET Admin

Ziyarette, DEVA Partisi Bafra İlçe Başkanı Muharrem Uyar ve yönetimi hazır bulundu.

DEVA Partisinin yeni kurulmasından bu yana, Samsun ve ilçelerinde çok çabuk büyüdüklerini söyleyen, DEVA Partisi İl Başkanı Av. Kebire Birer Türk, “Bilindiği üzere, Partimiz daha henüz çok yeni, ama Samsun ve ilçelerinde çok çabuk büyüdük ve teşkilatlanma çalışmalarımız hızla sürüyor. Bu ziyarette şunu anladım ki, Bafra’da DEVA’sına hazır ve Bafra ilçe Bakanlığımız yönetimi ile dimdik ve güçlü bir kadrosuyla DEVA dağıtmaya hazır. Bu kadar kısa sürede teşkilatın büyümesinde emeği geçen İlçe Başkanımız Muharrem Uyar ve yönetimine teşekkür ederim. Bafra’mızın sorunlarını hep birlikte üstleneceğiz, sorunların üstüne gide gide çözeceğiz, hiç bir şeyi kulak ardı etmeden çalışacağız ve üstesinden geleceğiz” dedi.

DEVA Partisi Samsun İl Başkanı Av. Kebire Birer Türk ve Samsun İl Yönetiminin, Bafra Teşkilatına yaptıkları ziyaretten dolayı teşekkür eden, DEVA Partisi Bafra İlçe Başkanı Muharrem Uyar ise, “Sayın İl Başkanım Kebire Birer Türk ve İl yönetimine ilçe teşkilatımızı ziyaretleri için çok teşekkür ederim. Bafra ilçemizde büyük uğraşlar vermekteyiz, Bafra’nın sorunlarını kaleme almaya başladık. Esnaflarımız ile iç içeyiz ve dert, sorun dinliyoruz, hepsini not alıyoruz. İlçe yönetimimizdeki yol arkadaşlarımız ile haftada iki kez toplantılar yapıp, fikir alış-verişinde bulunuyoruz. Teşkilatımız içerisinde bize gönül vermiş arkadaşlarımız bazen işlerini bırakıp, partimizin tanıtım çalışmalarına katılarak bizlere yol arkadaşlığı yapıyor. Ben sizlerin de nezdinde Bafra teşkilatımızın yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ederim. Bafra DEVA’sına hazır ve Bafra DEVA Partisi ile Gelecek bulacak, DEVA bulacak” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından,  DEVA Partisi Samsun İl Başkanı Av. Kebire Birer Türk, ilçede yapılan çalışmalardan dolayı, İlçe Başkanı Muharrem Uyar ve yönetimini tebrik ederek, başarı diledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500