Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

ORTA ÖLÇEKLİ SANAYİ SİTESİ PROJESİ ODA BAŞKANLARIYLA İSTİŞARE EDİLDİ.

Bafra Belediyesinin ilçeye kazandırılmasında yoğun çaba gösterilen Orta Ölçekli Sanayi Projesi ile ilgili olarak Oda Başkanları ile istişare toplantısı yapıldı.

ORTA ÖLÇEKLİ SANAYİ SİTESİ PROJESİ ODA BAŞKANLARIYLA İSTİŞARE EDİLDİ.
ORTA ÖLÇEKLİ SANAYİ SİTESİ PROJESİ ODA BAŞKANLARIYLA İSTİŞARE EDİLDİ. BafraHaber

Başkan Hamit Kılıç’ın Orta Ölçekli Sanayi Sitesi projesi ile ilgili olarak kapsamlı bilgi verdiği toplantı Bafra Belediyesi Alparslan Türkeş Parkı Toplantı Salonu’nda gerçekleşti.

Başkan Yardımcısı Ahmet Tokgöz’ün de hazır bulunduğu toplantıya; Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Göksel Başar, Bafra Borsa Başkanı Namık Kibaroğlu, Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner, Madeni Sanatkârlar Esnaf Odası Başkanı Hurşit Tulum, Marangoz Mobilya ve Ağaç İşleri Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı İlhan Erken,Terziler Tuhafiyeciler ve Hazır Giyim Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı İlyas Aşçı, Kunduracılar Esnaf Odası Başkanı Sedat Göbeloğlu, Bakkallar Esnaf Odası Başkanı Aziz Öztürk, Bafra S.S Kızılırmak Küçük Sanayi sitesi Yapı Kooperatif Başkanı D.Ali Yücel, Bafra Büyük Sanayi sitesi Yapı Kooperatif Başkanı Hüseyin Usta katıldı.

Orta Ölçekli sanayi sitesinde yer alacak esnafların Oda başkanlarının katıldığı toplantıda Başkan Hamit Kılıç, Oda başkanlarına bilgilendirmede bulunarak, Orta Ölçekli sanayi Sitesi ile ilgili kendisine Oda Başkanlarınca yöneltilen soruları yanıtladı.

Toplantı içeriği ile ilgili açıklamalarda bulunan Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Orta Ölçekli Sanayi Sitemizde yer alacak esnaflarımızı temsil eden Oda Başkanlarımızla bir araya gelerek projemizin geldiği aşama ve içeriği ile ilgili karşılıklı fikir alış verişinde bulunduk. Orta Ölçekli Sanayi Sitesi Projemiz bizlerin her aşamasını hassasiyetle yürüttüğümüz bir proje. Bafra’mıza değer kazandıracak ve birçok konuda katma değer sağlayacağına yürekten inanıyoruz. Oda Başkanlarımızla projemiz hakkında gerçekleştirdiğimiz toplantının oldukça verimli olduğunu düşünüyorum. Katılımlarından ötürü kendilerine teşekkür ediyorum.”dedi.

Kentsel Dönüşüm ve Gelişim alanı olarak ilan edilen yerin Bafra Belediyesi tarafından harca esas değer üzerinden ücreti ödenip devir işlemi geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilmiş ve 460 dönümlük alan Bafra Belediyesinin olmuştu.

jvi0v4he9moucc4m31m.jpg

hy19ziz9k0twz7lek1rf.jpg

 

ka65evzeb7zbb4wklcuz.jpg

jysmaqtufz9knn2wprc1.jpg

4u5kqmg4453tq4kmnsk.jpg

cbok22pwqiepfz2fyekm.jpg

8griw0kg4p74jojgetfq.jpg

kk34f7u48cb8dlmb1eg.jpg

wnqbslxr7xcucevc5tl.jpg

rqtkewlngifdf53u1b7.jpg

 

 

ORTA ÖLÇEKLİ SANAYİ SİTESİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500