Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Bafra Yöresel Lezzetler Sürdürülebilir E-Ticaret Projesi büyüyerek devam ediyor…

2 Yıl önce Bafra Genç iş insanları tarafından faaliyete geçirilen Bafra’mızın bir eksiğini kapatan üreticiden halka tüm yöresel ürünleriyle bölgemizin Türkiye’ye açılan kapısı olan Yöresel Lezzetler Projesi daha interaktif ve daha yenilikçi yapısıyla büyüyerek devam etmektedir.

Bafra Yöresel Lezzetler Sürdürülebilir E-Ticaret Projesi büyüyerek devam ediyor…
Bafra Yöresel Lezzetler Sürdürülebilir E-Ticaret Projesi büyüyerek devam ediyor… Admin

Sizlerden gelen yoğun talep ve isteklere cevap vermek adına ve de site erişiminin daha kolay hale gelmesi ,  akılda kalması ve erişimi daha da kolaylaştırılması açısından bugünden itibaren ismini www.bafradan.com olarak yenilemiş ve daha aktif hizmet vermeye başlamıştır.

Yine içerisinde Bafra’mızın en iyi ürünlerini en iyi ustalarının ellerinden ülke pazarına sunan bu siteye pandemi sürecinde de bu siteden satış yapmak isteyen Bafralı esnaflarımızın da el emeği göz nuru ürünlerini E-Ticaret sisteminde pazarlayıp üreticilere ek gelir kapısı sağlıyoruz. Bizler ile irtibata geçerek ürünlerinizi bu siteye koyabilir satış sirkülasyonunuzu hızlandırabilirsiniz. Verdiğiniz desteklerden dolayı tekrar Bafra halkına ve esnaflarına teşekkür ediyoruz.

“Memleket tadında” sloganıyla Bafra Yöresel Lezzetler bir tık la kapınızda.. www.bafradan.com adresi sizlerin her zaman hizmetinizde…

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500