Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

BAŞKAN KILIÇ GÖNÜLLERE DOKUNUYOR.

İftar Yemeklerini bizzat kendisi dağıttı

BAŞKAN KILIÇ GÖNÜLLERE DOKUNUYOR.
BAŞKAN KILIÇ GÖNÜLLERE DOKUNUYOR. BafraHaber

Gönül belediyeciliğinin örneklerini her fırsatta hayata geçiren Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Ramazan ayında da benzer uygulamalarına devam ediyor.

 

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Bafra BelediyesiAşevinde hazırlanan ve karantinada bulunan ve ihtiyaç sahibi Bafralıların evlerine kadar bırakılan yemekleri, vatandaşlara kendi elleri ile teslim etti.

 

Her haneyi tek tek ziyaret etti.

Aşevinde önce yemeklerin hazırlanması ve paketlenmesinde personele yardım eden Başkan Kılıç, daha sonra ise aşevi yemek dağıtım aracının direksiyonuna geçerek sıcak yemeklerin hanelere ulaştırılmasını sağladı.

 

“Görev süremin en müstesna günlerinden biriydi”

Görev süresinin en güzel günlerinden birini yaşadığının altını çizen Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Pandemi nedeniyle sıcacık toplu iftarlarımızı maalesef yapamıyoruz.Bizlerde ekip arkadaşlarımızla bu süreci birlikte yaşayalım,yemeklerimizi belirlenen adreslere birer birer ulaştıralım vatandaşlarımızın halini hatırını soralım, gönül bağımızı güçlendirelim istedik.” Dedi.

 

“Herkesten Allah razı olsun”

Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğüne bağlı Aşevinde ekiplerin her gün yaklaşık beş saat yemek dağıtımı gerçekleştirdiğini ifade eden Başkan Kılıç, “Aşevimizde hazırlanan 1000 kişilik sıcak yemeğimizi her gün hemşerilerimize ulaştırıyoruz. Bu hizmetimiz sadece ramazan ayında değil, yılın 12 ayında gerçekleştiriyoruz. Büyük bir özveri ile çalışan personelime teşekkür ediyorum. Belediye olarak aşevi faaliyetlerimizi gerçekleştirmemizde zaman zaman hayırsever vatandaşlarımızdan da destek alıyor, yaptıkları hayırları vatandaşlarımıza yansıtıyoruz. Onlara da Allah razı olsun.” Dedi.

 

“Biz büyük bir Millet, güzel bir aileyiz”

Bizler paylaşmayı, her koşulda birbirimize destek olmayı el ele hiçbir zaman ihmal etmediğimiz için büyük bir Milletiz diyen Başkan Kılıç, “Kapılarını çaldığımız her vatandaşımızın yüzlerindeki memnuniyeti görmek, hayır dualarını almak bizler için ayrı bir mutluluk vesilesi. Aşevi hizmetimizi mahalle muhtarlarımızın da görüşleri ışığında yerine getiriyoruz. İhtiyaç sahibi olup, söyleyemeyen vatandaşlarımızı da tespit etmek için gösteriyoruz. Bizler aynı samimiyet ve gayretlerimize çalışmalarımıza devam edeceğiz. On bir ayın sultanı mübarek Ramazanın bereketi ve mağfireti her şeyin en güzeline layık saygıdeğer halkımızın üzerine olsun” şeklinde düşüncelerini dile getirdi.

 

Öte yandan Bafra Belediyesi, aşevinde hazırlanan yemekler karantina süreleri devam eden vatandaşlara da maddi durumları gözetmeksizin de ulaştırılmayı sürdürüyor.

 

y42zkkj0rkhiaav3tja.jpg

cejo2g2exxe4x08qdy7m.jpg

cw0g1vrzi7j492t49ka.jpg

qpc9qhwt8bslv91aso4n.jpg

8mbmv1t2zjxtgt5ybiom.jpg

j514e8tdlvuf6sw0u6k.jpg

ehpxg6g8rto7czsq1oa.jpg

gzas9nbhs9p91hc64wyj.jpg

2027jeyos6out7zkjrs0.jpg

1ilt6r1ow8ro2s7g5dg.jpg

d7d5b208q0p34577xj.jpg

ikh1lbfy63z7mygb2cp.jpg

pu7oaeq1k6xhry4e1h2.jpg

 

 

BAFRA BELEDİYESİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500