Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

MEHMET GÜREŞ’İ MAKAMINDA ZİYARET ETTİK

Bafra İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğüne atanan Mehmet Güreş' i Bafra haber gazetesi imtiyaz sahibi Hasan Davran makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

MEHMET GÜREŞ’İ MAKAMINDA ZİYARET ETTİK
MEHMET GÜREŞ’İ MAKAMINDA ZİYARET ETTİK BafraHaber

       Bafra İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü görevinden emekliye ayrılan Ahmet Dursun'un yerine 9 yıldır sürdürdüğüm Alaçam İlçe Müdürlüğü görevinden Bafra İlçe Tarım ve Orman Müdürü olarak atandım.2021 Nisan ayı başlarında Bafra'da göreve başladım. Beni bu göreve layık gören, güvenen, destekleyen herkese teşekkür ederim. Allah’ım inşallah bizleri mahcup etmez.

      Mehmet Güreş  "İlk görev yerim 1982 Çorum İl Tarım Müdürlüğü.Daha sonra 1992 yılında Bafra Tarım İlçe Müdürlüğünde göreve başladım.Bu arada Bafra'da görev yaparken 1997-2001 yılları arasında Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Ziraat Fakültesinde okudum.20 yıl Bafra'da görev yaptıktan sonra 2012 yılında Alaçama Tarım İlçe Müdür Vekili olarak atandım.Yaklaşık 9 yıl sonunda Allah nasip etti Bafra'ya atandım.Ben Bafralıyım.Uzun yıllar Bafra'da hizmet verdiğim için Bafra'nın sorunlarını çok iyi biliyorum.Bunun için gerekli bilgi birikimim var. Yeni projeler üreterek  çok çalışıp başarılı olacağıma inanıyorum. Benden önce Bafra'da görev yapmış tüm meslektaşlarıma ve emeği geçen herkese teşekkür ederim."dedi.

      Bafra Haber gazetesi olarak Bafra'ya yapacağı çalışmalarda her zaman kendisinin yanında olup kamuoyunu bilgilendirip destek vereceğimizi söyleyerek kendisine başarılar diledik.

inkpdwtj910a74txchz.jpg

76yj652l3gdu01m1d70.jpg

33ufpxfhhlrga346q.jpg

qunzw62xtg64vwkcdt0g.jpg

 

BAFRA İLÇE TARIM VE ORMAN MÜDÜRÜ MEHMET GÜREŞ HASAN DAVRAN ZİYARET
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500