Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

BAŞKAN KILIÇ “SOSYAL MESAFELER KARDEŞLİĞİMİZE ENGEL OLAMAZ”

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, geçtiğimiz günlerde ilçe merkezinde gerçekleştirilen iftar yemeği dağıtımında bizzat kendisinin yer almasından sonra bu kez de kırsal mahallelere yapılan gıda kolisi yardımı için direksiyona geçti.

BAŞKAN KILIÇ “SOSYAL MESAFELER KARDEŞLİĞİMİZE ENGEL OLAMAZ”
BAŞKAN KILIÇ “SOSYAL MESAFELER KARDEŞLİĞİMİZE ENGEL OLAMAZ” Admin

Sosyal Belediyecilik alanında gerçekleştirdiği çalışmalar ve hayata geçirdiği hizmetlerle takdir toplayan Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç ilçe merkezine uzak mahallerde bulunan ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere hazırlanan ramazan kolilerinin öncesinde hazırlanmasında görevli ekiplere yardım etti.

Daha sonra ise  Sosyal Yardım İşleri Müdürü Öztürk Doğutaş ile birlikte dış mahallelere doğru hareket eden Başkan Kılıç, ulaşılan mahallelerde her yaştan vatandaşlarla hasbıhal etti.

Başkan Kılıç ramazan kolilerini ilçe merkezine 45 kim uzaklıktaki Akalan mahallesinin yanında Kuzalan, İnözükoşaca, Asar ve Kapıkaya mahallelerinde ihtiyaç sahiplerine tek tek ulaştırdı.

“Bafra’da kimse yalnız değildir” diyerek ihtiyaç sahibi her vatandaşa yardım elini uzatmaya devam edeceklerini belirten Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “İlçe merkezimizdeki iftar yemeği dağıtımın ardından bu kez de kırsal mahallelerimize ramazan kolisi dağıtımında yer aldık. Ekiplerimiz mahalle muhtarlarımızla birlikle bu hizmeti her gün düzenli olarak sürdürüyor. Bafra’da mesafeler kardeşliğimize asla engel olamaz. Bu günde Ramazanın bereketini mahalle sakinlerimiz ile birlikte paylaştık, büyüklerimizle ve çocuklarımızla hasbihal ettik. Ramazanın feyz ve bereketine nail olabilmek için gayret gösterdik. Vatandaşlarımızın şahsımıza göstermiş oldukları ilgi ve alakaları bizleri ziyadesi ile memnun etti. Hepsine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Bafra Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü koordinasyonunda ilçe merkezinin yanında kırsal mahallelere de ramazan kolisi dağıtımına devam ediyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500