Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Vali Doç. Dr. Zülkif Dağlı Bafra’da incelemelerde bulundu

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı Bafra’da incelemelerde bulundu

Vali Doç. Dr. Zülkif Dağlı Bafra’da incelemelerde bulundu
Vali Doç. Dr. Zülkif Dağlı Bafra’da incelemelerde bulundu Admin

Samsun Valisi Doç.Dr. Zülkif Dağlı bir dizi ziyaretler, toplantılar ve incelemeler için Bafra ilçesine geldi.

 

İlk olarak Bafra Ticaret ve Sanayi Odasının yeni hizmete giren binasına gelen Vali Dağlı burada Bafra Kaymakamı Cevdet Ertürkmen, Ak Parti Samsun Milletvekili Av. Orhan Kırcalı, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Başar ve Yönetim Kurulu Üyeleri ve diğer yetkililer  tarafından karşılandı.

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Başar’a yeni hizmet binasının hayırlı olması dileğinde bulunduktan sonra çalışmalarında başarılar diledi.

Bafra Ticaret ve Sanayi Odasının yeni hizmet binasının katlarının incelenmesi sonrasında Samsun Valisi Doç.Dr. Zülkif Dağlı ve beraberindeki heyet Bafra Sera OSB Yönetim Kurulu toplantısı ve Bafra OSB Yönetim Kurulu toplantısını gerçekleştirdi.

Toplantı sonrasında ise Bafra Çarşı Cami restorasyon alanında incelemelerde bulunan Vali Dağlı burada yetkililerden bilgi aldı.

Bafra Halk Eğitim Merkezi olarak kullanılmak üzere restore edilen Gazipaşa Mahallesinde bulunan Efrahim Ağa Konağında inceleme yapan Vali Dağlı bu arada Bafra Meslek Lisesi Kampüsü ve Bafra Tarım Lisesi  durumu hakkında istişarelerde bulundu.

Vali Dağlı ve beraberindekiler Bafra Yeni Hükümet Konağı inşaatında ve Millet Bahçesi alanında inceleme yaptıktan sonra Bafra Orta Ölçekli Sanayi Sitesini ziyaret ettiler. 

TOFAŞ Kavşağı çalışmalarını yerinde takip eden Vali Dağlı, buradan Bafra Yeni Diş Hastanesi inşaatında incelemelerde bulunduktan sonra Bafra’dan ayrıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500