Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Rektör Ünal’dan Bölge İdare Mahkemesine Ziyaret

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal, Bölge İdare Mahkemesi Başkanlığı görevine yeni atanan İshak Sağır’a tebrik ziyaretinde bulundu.

Rektör Ünal’dan Bölge İdare Mahkemesine Ziyaret
Rektör Ünal’dan Bölge İdare Mahkemesine Ziyaret Admin

Bölge İdare Mahkemesinde gerçekleşen görüşmede, Rektör Ünal, Başkan Sağır’ın yeni görevini tebrik ederek yapacağı çalışmalar için başarı temennisinde bulundu. İki kurum arasında yapılacak projeler hakkında düşüncelerini aktaran Başkan İshak Sağır, OMÜ’nün Samsun için önemli bir değer olduğunu söyledi.

Bölge İdare Mahkemesi Başkanı İshak Sağır, Rektör Prof. Dr. Yavuz Ünal’a nazik ziyareti için teşekkür etti. Görüşme, hediye takdimi ve hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

Daha sonra Rektör Ünal  2. İdari Dava Daire Başkanı Özdemir’i makamında  Ziyaret

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal, yeni görevine atanan 2. İdari Dava Daire Başkanı Kemalettin Özdemir’i makamında ziyaret etti.

İdari makamda gerçekleşen görüşmede, Rektör Ünal, Başkan Özdemir’in yeni görevini tebrik ederek çalışmalarında başarı diledi. Görüşmede, iki kurum arasında yapılacak projeler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

2. İdari Dava Daire Başkanı Özdemir, Rektör Prof. Dr. Ünal’a nazik ziyareti ve iyi dilekleri için teşekkür etti. Görüşme, hediye takdimi ve hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500