Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

BAŞKAN KILIÇ, “DEVLETİMİZ MİLLETİMİZİN YANINDA”

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, yaşanan selin ardından devam eden çalışmalara destek olmak amacıyla ekibiyle birlikte Ayancık ilçesinde.

BAŞKAN KILIÇ, “DEVLETİMİZ MİLLETİMİZİN YANINDA”
BAŞKAN KILIÇ, “DEVLETİMİZ MİLLETİMİZİN YANINDA” BafraHaber

Sinop’un Ayancık ilçesinde son yılların en yüksek yağış oranı sonrası yaşanan selin ardından diğer sel ve heyelan bölgelerinde olduğu gibi yine tüm Türkiye tek yürek olmuş durumda.

 

Ayancık ilçesindeki çalışmalara destek olmak amacıyla ilçeye giden Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, devletin tüm imkânlarıyla bölgede olduğunu ifade etti.

 

Başkan Kılıç, “Sel ve heyelanların yaşanmaya başlandığı ilk andan itibaren tüm kurumlarımız gereken her türlü fedakârlığı yapıyor. Bizler de tüm imkânlarımızla Ayancıklı kardeşlerimizin yanında yardımındayız. AK Parti Samsun Milletvekilimiz Sayın Orhan Kırcalı başta olmak üzere AK Parti Samsun İl Başkanımız Sayın Ersan Aksu, Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Sayın İlhan Bayram, SASKİ Genel Müdürü Sayın Bahattin Yanık, Fen İşleri Daire Başkanımız Sayın Kemal Özüm ve çok sayıda görevli ile birlikte üzerimize düşen her türlü görevi yerine getirmek üzere Ayancık’tayız. Rabbim bir daha böyle afetler yaşatmasın. Sel ve heyelan sonucu hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyorum. Tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun" dedi.

 

Sel felaketinin yaşandığı Ayancık’ta hızlı bir şekilde 472 vatandaşın helikopter ve botlarla güvenli bölgelere tahliye edildiğini ifade eden Başkan Kılıç, “Devletimiz her zaman olduğu gibi milletimizin yanında. İnşallah kısa süre içerisinde tüm mağduriyetler giderilecek. Bafra Belediyesi olarak bizler de üzerimize düşen her türlü görevi yerine getirmek için Ayancık’tayız.” şeklinde konuştu.

 

Bafra Belediyesi yaşanan selin ardından bölgeye bir tır içme suyu ve su tahliyesinde kullanılmak üzere motopomp gönderdi.

 

3witpbwdqotd4y0sw0u6.jpg

2wtqyg3ucdffuhuty4i.jpeg

 

nqw6twjje438lf2k69ca.jpeg

6qvu5tibup0puvkduhjf.jpg

9fe7a0q5jymualkd9oh.jpeg

vqggz3jn48iwa1vuqyv4.jpeg

o3mkjx6zjyh5vwvwrv4h.jpg

0h3eu9a8s5wq0bov8qhj.jpg

xa39w0tc9spny2lb34.jpg

hwewle987fgitfclnt0c.jpeg

glxit0ql3scs52elkh2n.jpeg

lfpzr2rg5hyte6n5n3.jpg

ihfzsjftia39n9sdmq.jpeg

4wkp2d15wis3zhjhya.jpg

 

HAMİT KILIÇ AYANCIK SEL FELAKETİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500