Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

BAFRA’DA HİZMET KESİNTİSİZ DEVAM EDİYOR

Bafra Belediyesi hizmet birimlerine bağlı ekipler şehrin farklı bölgelerinde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

BAFRA’DA HİZMET KESİNTİSİZ DEVAM EDİYOR
BAFRA’DA HİZMET KESİNTİSİZ DEVAM EDİYOR BafraHaber

İlçe merkezinde ve kırsalda farklı noktalarda hizmet vermeye devam eden Bafra Belediyesinde, başkan Hamit Kılıç çalışmaları yerinde inceleyerek bilgi alıyor.

Çalışmaların yürütüldüğü alanlarda mahalle sakinleri ile de istişarelerde bulunan başkan Kılıç, vatandaşlardan gelen soru ve talepleri ekipleri ile birlikte değerlendiriyor.

Bafra Belediyesi'nde, Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler kırsal mahallelere yönelik çalışmaların yanında, Alpaslan Mahallesi'nde devam eden beton yol yapımı ve Hasan Aslan Caddesi üzerinde yapımı devam eden orta refüj düzenlemesi çalışmalarını kısa süre içerisinde tamamlamayı hedefliyor.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hibe edilen yol süpürme aracı ile birlikte bünyesini güçlendiren Bafra Belediyesi'nde, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri de ilçenin tamamını kapsayan çalışmalarına gece gündüz devam ediyor.

Ekipler rutin ilçe temizliğinin yanında Kovit-19 salgınına karşı dezenfeksiyon işlemlerini, haşerelere karşı ilaçlama çalışmalarını ve mıntıka temizliklerini sürdürüyor.

Bafra Belediyesi Park Bahçe Müdürlüğü bünyesinde yer alan ekipler ise ilçede çevre düzenleme ve çiçeklendirme çalışmalarının yanında park, bahçe ve oyun alanlarında bakım onarım ve temizlik işlemlerini sürdürüyor.

İlçede gerçekleştirilen tüm çalışmaları yerinde incelemeye gayret gösteren Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “İnsanı merkez alan hizmet odaklı belediyecilik anlayışıyla gece gündüz demeden çalışmaktayız. İnşallah bundan sonra da Bafra’mız için bu gayretin, bir çabanın içerisinde olacağız. Her bir vatandaşımızın memnun olacağı düzeye ulaşana kadar durmadan yola devam edeceğiz.“ dedi.

7d77kccq83nexzsme3t.jpg

gwg6bceuu6nlk5z8go.jpg

wo32ny1uj54pxmi0f1t.jpg

 

pma5ym8vsdwfteljeeef.jpg

ftvthkax01zst9wghek.jpg

mch4l5jx1n1sto3b6hs1.jpg

8dw3et00vxfgd5mi8mg.jpg

lh9naotby3aed2afeb8.jpg

tktr9dn2tob88acfiof.jpg

febv0zi7sds93jb1jpnx.jpg

exu9zyshicq3856c15ws.jpg

 

BAFRA BELEDİYESİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500