Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

BAŞKAN KILIÇ: “BİZE IRAK YOK”

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, başta Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince yürütülen çalışmalar olmak üzere ilçe genelinde gerçekleştirilen çalışmaları yerine inceleyerek vatandaşlarla görüş alışverişinde bulunmaya devam ediyor

BAŞKAN KILIÇ: “BİZE IRAK YOK”
BAŞKAN KILIÇ: “BİZE IRAK YOK” BafraHaber

Türkiye’nin en büyük ilçelerinden biri olan Bafra’da hizmet üretme gayretinde olduklarını ifade eden Başkan Kılıç, “139 mahallemizin tamamına aynı şekilde çözüm odaklı bakış açısı ve samimiyetle yaklaşıyor, şehir merkezine ne kadar uzaklıkta olursa olsun mahallelerimizi ziyaret ediyor, onların taleplerini ve tavsiyelerini alıyoruz. Bize ırak yok” dedi.

 

Başkan Kılıç, Ankara’da ki yoğun mesailerine rağmen her fırsatta ilçemize gelerek halkımızla iç içe olma çabası içinde olan Başta Samsun Milletvekilimiz Sayın Orhan Kırcalı olmak üzere Bölge Milletvekillerimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Demir, AK Parti İlçe Başkanımız Sayın İbrahim Semiz, parti yöneticilerimiz ve meclis üyelerimiz ile birlikte merkez ve uzak mahallerimizde sürekli halkımızın arasındayız. Kadirşinas halkımız, samimi bir gayretle atılan her adımın farkında ve bizlere kalplerini açıyor. Bizler de o kalplerde kalıcı olmak için tüm gücümüzle gece gündüz çalışıyoruz” dedi.

 

Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince sürdürülen, altyapı ve asfalt çalışmaları hakkında da bilgi veren Başkan Hamit Kılıç, “2021 Yaz sezonu öncesinde oluşturduğumuz çalışma programına ve aciliyet derecesine göre hareket ediyoruz. Şehrimizin hemen her noktasında çalışmalarımıza devam ediyoruz. Merkezde Alparslan Mahallemizde beton yol, yine Alparslan ve Bahçeler Mahallelerimizde sathi kaplama yol yapımı, Kemalpaşa ve Gaziosmanpaşa mahallelerimiz sınırları içinde yer alan Hasan Aslan Caddesi’nde orta refüj, merkeze 5 km uzaklıktaki Kuşçular ve 13 km uzaktaki Barış Mahallelerimizde sathi kaplama çalışmalarımız var. Programımızı birçok koldan uyguluyoruz. Program yaparken eksiklikleri bizzat tespit ediyor, o eksiklikleri giderirken yani çalışmalarımızı sürdürürken inceliyor., bittiğinde ise tekrar yapılanları kontrol ediyoruz. Mahalle muhtarlarımızla sürekli irtibat ve istişare içerisindeyiz. Yaptığımız işlerin tamamını özenle, uzun ömürlü ve eksiksiz yapmak için gayret gösteriyoruz. Bu süreçte hiçbir caddemiz, sokağımız ve hemşerimiz, gözümüzden de gönlümüzden de asla uzak değil. Şehrimizin her köşesi, gönlümüzün tam ortasında. En başta söz verdiğimiz gibi şehrin kenar mahallelerinde, merkeze en uzak noktalarda yaptığımız çalışmalarla bu konudaki samimiyetimizi gösterdik, göstermeye de devam ediyoruz. Ekip arkadaşlarımızla üstün bir gayret göstererek asfalt sezonu bitmeden hedeflerimizin üzerine çıkmak için gece-gündüz çalışıyoruz.” dedi.

lswxbbzet7j4nhk3s0c.jpg

5j9ed4zz5bu5quchob.jpg

betvln79lidc7uqqk33u.jpg

s69asqt92b6tt3ozhiuq.jpg

 

yu6uym1vay1bwuji49c2.jpg

yu6uym1vay1bwuji49c2.jpg

r4clkx49ucd34wby4n.jpg

moit6up1jf8d63nlq9f.jpg

f1efu8ooka8udb4cru.jpg

i99ahci7c1b4qy4udyhk.jpg

 

m7bwyquh4omlz9la16d.jpg

ium41zhqye383htu4bh7.jpg

ulfoau9522edsngxlx.jpg

ja55rcvywbf9m40bwelr.jpg

t792iz77ry78fhl2kvx.jpg

ug9smicsdlpc176end2z.jpg

 

bv5d8hngr16t9cid1r.jpg

7d6c5m602toh2oubn0.jpg

 

BAFRA BELEDİYESİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500