Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

BÜLENT ARSLAN’DAN BAFRASPOR’A DESTEK

Uzun yıllar Bafraspor forması terletmiş, Fenerbahçe ve Milli takımda oynamış Bafralı iş insanı Bülent Arslan Bafraspor'a destek oldu.

BÜLENT ARSLAN’DAN BAFRASPOR’A  DESTEK
BÜLENT ARSLAN’DAN BAFRASPOR’A  DESTEK BafraHaber

Bafralı iş insanı, İstanbul Bafra Sağlık Eğitim Vakfı  (BASEV) Başkanı, Bafraspor, Fenerbahçe ve Milli Takımda kalecilik yapan Bafra'mızın yetiştirdiği değerlerden,  eski kaleci Bülent Arslan,  Bafraspor tesislerinde futbol takımı için aldığı top, eldiven ve kendisi tarafından kaleme aldığı "Kaledeki Açı" adlı kitabı hediye etti.
 
Arslan; "Bafraspor’un yeni yönetimini tebrik ediyorum. Bafra’da güzel bir sinerji oluşturmuş. Kısa zamanda bunu yapmak gerçekten inanan insanlarla olur.  Bafraspor’u güzel yerlere getireceğinizden eminim. Sizler bilin ki Bülent Arslan Bafraspor’a uzak değil. Bir telefon kadar yakınım. Her zaman bu inanmış yönetimin yanındayım" dedi.

Bafraspor kulüp başkanı Fatih Yıldız ise yaptığı açıklamada; "Yeni yönetici abilerim ve arkadaşlarımız ile yeni, bir ruh ile birleştik. Gördük ki Bafra halkı Bafraspor’u çok seviyor. Yeni sezon formamıza olan ilgi bunu gösterdi. İnşallah bu sezon 5000 forma satarak Bafra’yı kırmızı - siyaha  büründüreceğiz. Bülent Arslan gibi duayen bir kaleciden kulübümüze olan övgüleri duymak bizleri daha da kamçıladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Haydi Bafra, o sene  bu sene diyerek,yeni sezonda Bafraspor’a başarılar dilerim" dedi.

  Bülent Arslan Bafraspor tesislerinden ayrıldıktan sonra genç Bafrasporlu futbolcuların antrenmanını izlemek üzere Genç Bafraspor  Antrenörleri Halis-Galip Es kardeşler ve antrenmana katılan futbolcularla türk futbolu ve gençlerin alt yapıda futbolun inceliklerini, futbolda alt yapının çok önemli olduğunu bende sizin gibi Bafraspor alt yapısında yetişerek, yüksek öğretimimi devam ettirerek Bafraspor kaleciliğinden  Fenerbahçe ve milli takım kaleciliğine kadar yükseldim.Spor hayatınızı sürdürürken eğitiminizi ihmal etmeyin,ikisini bir arada sürdürün.Göreceksiniz ki başarıyı daha çabuk yakalayacaksınız,diyerek kalecilikte başarıyı nasıl edileceğinden bahsetti.Sizler çok şanslısınız.İki değerli Bafralı kendini futbola adamış,futbolda alt yapısı olan Halis-Galip Es kardeşlerimiz maddi ve manevi değer gözetmeden sizlerin başarısı için çalışıyorlar.Onları canı yürekten kutluyorum.Yeni sezonda başarılar diliyorum,dedi. Halis-Galip Es kardeşler Bülent Ağabeyimiz bizleri hiç unutmuyor, her yıl forma  ve malzeme yardımında bulunuyor.Bu yılda işlerinin yoğunluğu dolayısıyla Bafra'ya gelemediğinden malzemeleri ve yazdığı Kaledeki Açı- Kalecinin El Kitabını, Bafra Belediyesi İyi Parti Meclis Üyesi Fatih Şenol antrenmanımızı seyrederek Bülent Ağabeyimizin gönderdiği malzemeleri teslim etti. Bugünde kendisi Bafra’ya gelişinde beraber olduk.Kendisine bu katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz.

 

zaluzweg7w3m9271hhve.jpg

g2hv8kpddikdc7yytfw.jpg

3cels65yknoswyqon6ew.jpg

n6lg18it8qmnc0j445qq.jpg

esvfw35bqg2te8eqwhqh.jpg

s26sp8ost7q93ep323.jpg

0a89etry3sgfzi77vzc.jpg

7uu8nnwji8xnbmujxoqz.jpg

lccak9rq8pq8erl0q3fl.jpg

zycn9l18xcwv74bgjt2.jpg

3ji9hjlksmcxv80zf6v.jpg

imdczwl0rgvohvpd7x1d.jpg

yjmv0w7dydx7jo5kc1x3.jpg

siepjffh2ipnanw80c5y.jpg

ziznee3b6g8lb6iwanb.jpg

4e30n21xogmokuf0w2d7.jpg

ecg7yd7mfbzldekv1tnf.jpg

 

BÜLENT ARSLAN BAFRASPOR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500