Reklamı Geç
Advert

BAFRALI MASA TENİSİ ŞAMPİYONLARINA PASTALI KUTLAMA

BAFRA MUSTAFA KEMAL İLKÖĞRETİM OKULUNA MASA TENİSİNDE RAKİP DAYANMIYOR

BAFRALI MASA TENİSİ ŞAMPİYONLARINA PASTALI KUTLAMA
BAFRALI MASA TENİSİ ŞAMPİYONLARINA PASTALI KUTLAMA

 

Geçtiğimiz günlerde Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Masa Tenisi Yıldız Kızlar-Yıldız Erkekler İl Birinciliği müsabakalarında Bafra Mustafa Kemal İlköğretim Okulu başarıyla damgasını vurdu.

Yapılan müsabakalarda Bafra Mustafa Kemal İlköğretim Okulu hem kızlarda, hem de erkeklerde birinci olarak Bafra’nın gururu oldular.

Okul idaresi de, başarılı, Samsun Şampiyonu Masa Tenisi Takımına sürpriz jest yaparak pastalı mini bir tören düzenledi.

Okulda düzenlenen törende bir konuşma yapan Bafra Mustafa Kemal İlköğretim Okulu Müdürü Mustafa Kurt,’’02.03.04/01/2012 tarihleri arasında Samsun’da yapılan İlköğretim okulları arası masa tenisi İl 1.’liği müsabakalarında, Okulumuz Masa Tenisi Takımları, 4 Yaş kategorisinden 3’de İl 1.’liği, 1 Yaş kategorisinde de İl 2.’liği kazanarak Türkiye finallerine katılma hakkı elde etmiştir. Takım sırayla küçük erkeklerde 18 takım, yıldız kızlarda 8 takım, yıldız erkeklerde 23 takım arasında yenilgisiz İl Şampiyonluğu kazanırken, 13 takımın katıldığı küçük kızlarda tek yenilgi ile İl ikinciliği elde etmiştir. Son 3 yıldır şampiyonluk geleneğini bozmayan takımımız Gençlik ve Spor Bakanlığınca belirlenecek olan tarih ve şehirlerde Samsun ilini temsil etmek üzere Türkiye Finallerine gidilecektir. Geçen yıl Türkiye finallerinde küçük erkeklerde Türkiye 12. Olan takım, bu yıl Türkiye ilk 10 içerisinde girmek için haftanın 7 günü okul spor salonunda çalışmalarımızı aralıksız devam ettirmekteyiz.’’dedi.

Bafra Mustafa Kemal İlköğretim Okulu Müdürü Beden Eğitimi Öğretmeni Şahabettin Demir yaptığı açıklamada “Bu başarıda büyük pay sahibi olan, maddi ve manevi hiçbir desteğini esirgemeyen Okul Müdürümüz Mustafa Kurt’a, idarecilerimize, öğretmenlerimiz ve elbette ki velilerimize yürekten teşekkür ederim” diyerek sözlerini tamamladı.

Pastalı kutlama törenine okul idaresinin yanı sıra Bafra Mustafa Kemal İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği Başkanı Meltem Küçükşakar ile öğrenci velileri,öğretmenler katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500