Canik'te her alanda dönüşüm sağladık
BASEV' den 285 çocuğumuza burs yardımı yapıldı
OLAĞANÜSTÜ HÂLDE ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİ
BAFRA BELEDİYESİ GECE ve GÜNDÜZ KARLA MÜCADELE EDİYOR
Bu haber 17 Nisan 2012, Salı 23:03 tarihinde eklendi. 1413 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bafra benim ustalık dönemim

Bafra benim ustalık dönemim
Bafra benim ustalık dönemim

Bafra Orta Karadeniz Gazeteciler Derneği Başkanı Bilal Mürtezaoğlu ve yönetim kurulu, Bafra tarihinde ilk defa huzurevi sakinlerini Kaymakamlık Konutu’nda ağırlayan, ailesiyle birlikte huzurevi sakinlerine ikramda bulunması sebebiyle, Bafra Kaymakamı Ali Katırcı’ya plaket verdi.

 

BAFRA Orta Karadeniz Gazeteciler Derneği Başkanı Bilal Mürtezaoğlu, “ Bafra Huzurevi sakinlerine ilgi göstererek Kaymakamlık Konutu’nda misafir ettiniz, ailece ikramlarda bulundunuz, onları ağırladınız. Bu davranışınız bizi duygulandırdı. Bu güzel örnek davranışı, Bafra tarihine bir not düşelim istedik sizde kabul ettiniz çok teşekkür ederiz” dedi. Bafra Kaymakamı Ali Katırcı ve eşi Hacer Katırcı, Bafra Orta Karadeniz Gazeteciler Derneği başkanı ve yönetim kurulu üyelerinin nazik düşüncellerine teşekkür etti.

 

Bafra Kaymakamı Ali Katırcı ,“Ben ve eşim Bafra’da en verimli çağımızdayız. Ben 22 yıllık kaymakam, eşim 20 yıllık kaymakam eşliği yapıyor. Küçük yerleri büyük yerleri her yeri gördük, artık Bafra ustalık dönemi gerçekten bizim için Bafra bir ustalık dönemi, ben 5 bin nüfuslu ilçede de çalıştım,50 bin nüfuslu ilçede de çalıştım, bugün 100 bine yakın bir nüfusta çalışıyorum. Bu ne demektir? 22 yıl birikim sağlamışsınız, tecrübe kazanmışsınız demektir. Yönetiminizin bu nazik plaketini büyük bir mutlulukla kabul edeceğiz, gerçekten çok ince bir düşünce bunu iltifat olarak algılamayın, söylediğim gibi ‘marifet iltifata tabidir’ sizler bizde güzel bir şey görmüşsünüz, bunu söylüyorsunuz. Aslında yapılması gereken iyi bir şey yapıldığında takdir etmek, aferin demek onu iyiye yöneltmek lazım ve ben bunu bu düşüncelerle alıyorum” diye konuştu.

 

Bafra Orta Karadeniz Gazeteciler Derneği Başkanı Bilal Mürtezaoğlu Bafra Kaymakamı Ali Katırcı’ya günün anısına plaket, derneğin üyelerinden gazeteci Hasan Davran’da Kaymakam Ali Katırcı’nın eşi Hacer Katırcı’ya Huzurevi sakinleriyle kendi evinde çekilen fotoğrafı takdim etti.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
BAFRA'MIZIN EN BÜYÜK SORUNU NEDİR
SU
YOL
OTO PARK
İŞSİZLİK
KALDIRIM İŞGALİ
ÇEVRE DÜZENLEMESİ
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı