BAFRA BELEDİYESİ'NDEN DOĞANCA MAHALLESİNDE HALK İFTARI

BAFRA BELEDİYESİ'NDEN DOĞANCA MAHALLESİNDE HALK İFTARI

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Doğanca Mahallesi sakinleriyle iftar sofrasında bir araya geldi.

Gündem - 2018-06-07 18:21:52

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç’ın ev sahipliğinde gerçekleşen Halk İftarına, Ak Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, Ak Parti İlçe Başkanı İbrahim Semiz, belediye başkan İsmail Kurt, Hüseyin Çamaş ve Şaban Hüryaşar, Ak Parti Doğanca Mahallesi temsilcisi Hayri Dursun ve çok sayıda Doğanca Mahallesi sakini katıldı.

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç iftar yemeğinin ardından gerçekleştirdiği konuşmada, “Böyle müstesna bir gecede sizlerle bir arada olmaktan mutluluk duyuyoruz. Davetimize katılımınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum. Belediye olarak mahallelerimizde iftar programları düzenliyoruz. Bu akşamda Doğanca Mahallemizde sizlerle birlikte iftar yapmak sofralarımızı paylaşmak istedik. Bizleri kırmayıp davetimize teşrif ettiğiniz için tekrar hepinize teşekkür ediyorum.”

 

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç,İftar sonrasında Doğanca Mahallesi sakinleriyle sohbet etti.

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri