TEKİNER VE SAİTOĞLU AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

TEKİNER VE SAİTOĞLU AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

Füsun & Beytullah SAİTOĞLU' nun kızı Av. Gizem SAİTOĞLU ile Zuhal & Dursun TEKİNER' in oğlu İnşaat Y. Mühendisi Alican TEKİNER Bilkent Otel Havuzbaşı' nda yapılan muhteşem düğün merasimi ile birlikte geçirecekleri mutluluk dolu yıllar için imza attılar.

Magazin - 2018-08-16 15:53:56

Bafralı İşadamı Petek Proje Mühendislik Müşavirlik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İnşaat Yüksek Mühendisi Dursun TEKİNER ve Mimar Zuhal TEKİNER'in oğlu Alican TEKİNER' in düğünü Bilkent Otel Havuzbaşı 'nda gerçekleşti. Düğün programı meşaleler-konfetiler eşliğinde gelin ve damadın gelmesi ile başladı.

Genç çift alkışlar arasında piste gelerek ilk danslarını yaptılar. İlk danslarının ardından düğün pastasını kesen çift daha sonra davetlilerle birlikte canlı müzik eşliğinde eğlendiler.

Gençlerin aileleri Füsun & Beytullah  SAİTOĞLU ve Zuhal & Dursun TEKİNER "Çocuklarımızın mutlu günlerinde bizleri yalnız bırakmayan tüm davetlilerimize teşekkür ederiz." dediler.

Genç çiftin bu mutlu düğün törenine ailesi, yakınları, aile dostları ve arkadaşlarından oluşan kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

Bafra Haber Gazetesi olarak genç çifti kutluyor, birlikte sağlıklı ve mutlu güzel bir ömür geçirmelerini diliyoruz.

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri