Reklamı Geç
Advert

Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Durumu Bülteni ( 26-03-2019 )

Yol Durumu
1Anadolu Otoyolunun Kaynaşlı Kavşağı-D-100 Ayrımı Otoyol bağlantı kavşağındaki köprü çalışması nedeniyle Gümüşova-Bolu yolunun 33-34.km.leri arasında İstanbul-Ankara yönü trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanmaktadır. (Belirtilen kesimdeki Kaynaşlı Otoyol giriş bağlantı kolu da trafiğe kapatılmış olup, otoyola girmek isteyen sürücüler Düzce Gişelerine yönlendirilmektedir.)
2Gemlik-Bursa yolunun 32-34. Km'leri arasında Dürdane Köprülü Kavşak çalışmaları yapılmakta olup, sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmesi gerekmektedir.
3İzmir Çevre Otoyolu Buca Kvş.(K5) ile Gaziemir Kvş.(K4) arası 6 ile 4 kilometreleri arası Yıldız mahallesi kavşak inşaatı dolayısıyla , İzmir -Çeşme istikameti sağ şerit Trafiğe kapatılmıştır.
4Akseki-Manavgat yolunun 31-33.km.leri arasında patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 26.03.2019 tarihinde 09:00-18:00 saatleri arasında yol aralıklarla trafiğe kapatılacaktır.
5Düzce - Bolu yolunun 8. ve 9. km'ler arasındaki heyelan nedeniyle, yolun bu kesiminde Ankara - İstanbul istikametinde trafik tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
6Nevşehir-Niğde yolunun 6-10.km.leri ile 12-14 km.leri arasında üstyapı ve Köprülü kavşak yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır
7Reşadiye-Niksar yolunun 29. km'sinde (Çakmak mevkii) heyelan nedeniyle ulaşım tek şeritten iki yönlü olarak ve kontrollü olarak sağlanmaktadır.
8Mersin-Tarsus yolunun 3-5.km.leri arasında Mersin Liman Hal Köprülü Kavşağının yan yol çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
9Aksaray-Ortaköy Yolunun 0-46 km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
10Giresun Espiye ayrım-Dereli Devlet yolu km:12+000-14+000 arasında yapılmakta olan yol yapım çalışması nedeniyle 18/03/2019-31/08/2019 tarihleri arasında trafik servis yolundan kontrollü olarak sağlanacaktır.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CENGİZ BAYGÜL VEFAT ETTİ
CENGİZ BAYGÜL VEFAT ETTİ
YEŞİL İLE MAVİ BULUŞACAK, TURİZM GELİŞECEK
YEŞİL İLE MAVİ BULUŞACAK, TURİZM GELİŞECEK
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri