Neiş’ten OSB’ye Hareket Katacak Projeler

Yeniden Refah Partisi Bafra Belediye Başkan Adayı ve Bafra’nın Ortak Belediye Başkan Adayı Şükrü Neiş, ziyaretleri kapsamında Bafra Organize sanayi Bölgesini (OSB) ziyaret ederek iş insanlarıyla istişarelerde bulundu.

Neiş’ten OSB’ye Hareket Katacak Projeler
Neiş’ten OSB’ye Hareket Katacak Projeler Admin

OSB ziyaretinde tek tek sanayi kuruluşlarını ziyaret eden Neiş; “Belediye bünyesinde OSB’ye otobüs seferi veya dolmuş hattı güzergahı yapılabilir. Bu bölgede istihdam oldukça fazla. Bu kadar insanın olduğu bir yerde bir cami projesini de hayata geçirebiliriz” diye konuştu.
OSB ziyaretinde Şükrü Neiş’e eşlik eden Bafra TSO Başkanı Serdal Sefa Kocabaş, “OSB’ye çok küçük dokunuşlarla çok etkili şeyler yapılabilir” dedi.
Kıyak Balıkçılık Yönetim Kurulu Başkanı Davut Kıyak ile de bir araya gelen Neiş, “Projeleri hep birlikte konuşup ortak fikirle icraata geçireceğiz” diye konuştu.
Neiş, Bafra’nın ürünlerinin daha geniş kapsamlı olarak fuarlarda tanıtılacağını; tekstil ve bazı sektörlerde ar-ge çalışmaları başlatılacağını ifade etti.
OSB ziyaretleri kapsamında Neiş, DAMSAN, Parlak Su Ürünleri, Kıyak Balıkçılık, Blue Denim Tekstil, Kalmaksan, Polat Zincir, Niyazi Kesim, Aysunzade Tekstil, Anadolu Pirinç, Azad Pirinç dahil olmak üzere OSB’de hizmet veren tüm firmaları ziyaret ederek iş insanlarıyla ve çalışanlarla bir araya geldi.