BAFRA BELEDİYESİ KİLİTLİ PARKE TAŞI DÖŞEME ÇALIŞMALARINDA FARK YARATIYOR

İlçe genelinde, kilit parke taşı döşeme ve yol çalışmalarını sürdüren Bafra Belediyesi ekipleri, Başkan Hamit Kılıç’ın talimatlarıyla çalışmalarına hız verdi.

BAFRA BELEDİYESİ KİLİTLİ PARKE TAŞI DÖŞEME ÇALIŞMALARINDA FARK YARATIYOR
BAFRA BELEDİYESİ KİLİTLİ PARKE TAŞI DÖŞEME ÇALIŞMALARINDA FARK YARATIYOR Admin

Bafralıların daha rahat ulaşım sağlamaları için çalışmalarını son hızıyla devam ettiren ekipler, kilit parke taşı döşeme ve bordür döşeme çalışmalarına Tabakhane ve İsmetpaşa mahallelerinde devam ediyor.

 

İlçenin Kemalpaşa, Gaziosmanpaşa, Gazipaşa, Fatih, Cumhuriyet, Yaka ve İshaklı Mahallerinde ise parke taşı çalışmaları tamamlandı.

 

Bafra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince yürütülen çalışmalar kapsamında 2023 yılında 106.260 m² parke taşı döşenirken 2024 yılı içerisinde bulunduğumuz ay itibariyle 30.900 m² parke taşı hizmeti gerçekleştirildi.

 

Konuyla alakalı açıklama yapan Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Kilitli parke ve yol çalışmalarımızla ilçemizi yeniliyoruz. İlçemize eksiksiz hizmet sunabilmek için birçok mahallede ekiplerimiz belirlediğimiz program dahilinde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Hizmet Belediyeciliği anlayışı ile çıkmış olduğumuz yolda vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için tüm birimlerimiz özveriyle çalışıyor. Büyükşehir Belediyemiz Su ve Kanalizasyon Genel Müdürlüğü (SASKİ) ile sürekli koordine içerisindeyiz. Yürütülen altyapı çalışmalarını tamamladığı mahallelerimizde parke döşeme çalışmalarımız devam hızlı bir şekilde devam edecek. Tüm hizmetlerimiz güzel, daha yaşanılabilir bir Bafra için” dedi.