Bafra Mevlana Spor Kulübü'nden Açıklama

Bafra Mevlana Spor Kulübü; sosyal medyadan, kulüp ve takımları ve başarıları gibi birçok konudaki görüş ve düşüncelerini dile getiren basın açıklaması yaptı.

Bafra Mevlana Spor Kulübü'nden Açıklama
Bafra Mevlana Spor Kulübü'nden Açıklama  Admin

Açıklamalar şöyle :

" 2016 yılında kurulan kulübümüz; geçen zaman süresi içerisinde, 8. yılına girdiği şu günlerde; futbol anlamında Bafra'yı, Samsun'da altyapı bazında taşıyan kulüp olma gururunu yaşıyor.

Bugün herkesin takdir ve sevgiyle karşıladığı kulübümüz; bizlere bu süreç içerisinde, başarıdan başarıya koşma ve her alanda yarışmacı olma imkanı sağlayan; bu işine gerçekten sahip çıkan değerli hocalarım Cem Çatmakaş, Mustafa Şahin, Ercüment Şen, Soner Kahveci, tabii ki her şeyden önemlisi değerli Pak-un şirketler Grubu ve dış ticaret satış müdürü ve kulübümüzün ikinci başkanlarından sayın Oğuzcan, Kübra Türk, mahalle muhtarımız ve kulüp başkanımız Servet Şengül, Barbaros Turna, İsa Köprü, Şaban Yurduseven, Recep Akyıldız, Şenol Dursun, Abdullah Uyar, Arif Öztürk ve birçok arkadaşımız; burada ismini sayamadığım herkesin emekleri tartışılmaz.

 Tabii ki Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Samsun Başkanımız sayın Şener Aydın, Genel Sekreterimiz ve İl Temsilcimiz sayın Hasan Özbulut, Hakkı Bayrak, Muharrem Tosun ve birçok ismini sayamadığım değerli ağabeylerim, değerli büyüklerim ve Bafra Belediye Başkanı sayın Hamit Kılıç ve çok değerli Belediye Spor Müdürü ve değerli hocamız Yusuf Danışmaz ve diğer kulüp başkanlarımız ve değerli hocalarımız ve herkesin kısmen de olsa emekleri var fakat gönül isterdi ki imkânlar daha iyi olsun, daha çok çocuğa dokunalım ve gençlerimizi sporla buluşturma gayretini yaşayalım.

Biz yine de elimizdeki bu dar imkanlara rağmen; neler yapılabileceğimizi gösterdiğimize inanıyoruz.

Bugün; Bafra Mevlana Spor Kulübü 8 grupta Bafra'yı temsil ediyor. U 15, U 16, U 17 takımlarımız Elit Lig'de oynadılar.

Diğer 4 grubumuz ise Klasman Grupları'nda oynadı ve A takımımız 1. Amatör Küme Büyükler Ligi'nde; A Grubu'nu, şu anda 2. sırada götürüyor.

 İnşallah geçen sene 6 kupayla tamamladığımız 2022 / 2023 Sezonu'nu bu sene daha fazlasını üstüne katarak, 2023 / 2024 Sezonu'nda; çıtayı daha yukarılara taşıyarak, bitirmek istiyoruz önümüzdeki günlerde Türkiye şampiyonasına gideceğiz ve bu şampiyonada ilimizi ve ilçemize en güzel  şekilde temsil etmek istiyoruz.

 Kulübümüzün maddi imkânları sınırlı hatta hiç yok diyebilirim ve bu konuda siz değerli büyüklerimizden ve iş adamlarımızdan, kulübümüze maddi ve manevi destek olmanızı rica ediyoruz.

 Bizim talep ettiklerimizi ve istediklerimizi nerede harcadığımız bellidir ve bu yüzden gönül ve vicdan rahatlığıyla, bu talepte bulunuyoruz.

 Herkese buradan çok teşekkür ediyoruz.

 Bilerek ve bilmeyerek; yanlış bir söz, yanlış bir ifade kullanmış isek, özür dileriz, teşekkürler."

Haber : Oktay ZERRİN- Bafra