BAFRA KAYMAKAMI CEVDET ERTÜRKMEN İN KARNE MESAJI

Fedakârlık ve gayretle sürdürdüğümüz 2023-2024 eğitim-öğretim yılını tamamlamanın sevinci içerisindeyiz.

BAFRA KAYMAKAMI CEVDET ERTÜRKMEN İN KARNE MESAJI
BAFRA KAYMAKAMI CEVDET ERTÜRKMEN İN KARNE MESAJI BafraHaber

Sevgili Öğrenciler, 

Geleceğimizin umudu ve ülkemizin istikbali olan sizler, yoğun ve yorucu bir yılın ardından çalışmalarınızı tamamlayarak karnelerinizi aldınız. Karneniz nasıl olursa olsun kendinize ve başarıya olan inancınız daim olsun.Tatilde ailenizle vakit geçirin, dinlenin, eğlenin ama en güzel arkadaşımız olan kitapları da ihmal etmeyin.
Değerli Öğretmenler,
Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı vatanına ve milletine faydalı birer fert olarak yetişmesinde en büyük görev sizlerindir.  Eğitim öğretim faaliyetlerinin yürütülmesinde ve ilçemizin eğitimdeki başarı seviyesinin artırılmasında göstermiş olduğunuz gayretli ve özverili çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum.
Kıymetli Veliler,
Sizler çocuklarınıza her türlü desteği sağlayarak eğitim-öğretim sürecinin sağlıklı ve başarılı bir şekilde ilerlemesine yardımcı oldunuz. Öğrencilerimizin tatil süresince hem dinlenmesi hem de bol bol kitap okuması konusunda sizlerden de destek bekliyoruz. Bu eğitim-öğretim yılı için de siz değerli velilerimize ayrıca şükranlarımı sunuyorum.
      Bu duygu ve düşüncelerle; ülkemizi yarınlara taşıyacak olan sevgili öğrencilerimizi ve onları hayata hazırlayan kıymetli yönetici ve öğretmenlerimizi tebrik ediyor; mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir tatil geçirmelerini diliyor ve sevgilerimi sunuyorum.
Cevdet ERTÜRKMEN
Bafra Kaymakamı

BAFRA KAYMAKAMI CEVDET ERTÜRKMEN İN KARNE MESAJI