Beylikdüzü Kaymakamı Mustafa Altınpınar, Bafra Kaymakamlığına Atandı

2 Temmuz 2024 tarihli ve 32590 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanı Atama Kararları doğrultusunda birçok ilçedeki kaymakamın görev yerleri değişti.

Beylikdüzü Kaymakamı Mustafa Altınpınar, Bafra Kaymakamlığına Atandı
Beylikdüzü Kaymakamı Mustafa Altınpınar, Bafra Kaymakamlığına Atandı Admin

2 Temmuz 2024 tarihli ve 32590 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanı Atama Kararları doğrultusunda birçok il ve ilçedeki kaymakamların görev yerleri değişti. Kararnameye göre, İstanbul Beylikdüzü Kaymakamı Mustafa Altınpınar, Bafra Kaymakamlığına atandı.İstanbul Beylikdüzü'ndeki görev süresince başarılı çalışmalarıyla tanınan Mustafa Altınpınar, Bafra'da yeni görevine başlayacak. Beylikdüzü'nde yürüttüğü projeler ve halkla kurduğu güçlü ilişkilerle dikkat çeken Altınpınar, Bafra'da da aynı özveri ve başarıyla hizmet etmeye devam edecek. Bafra'daki yeni görevinde de başarılı projelere imza atması beklenen Altınpınar, bölgenin gelişimine katkı sağlamaya devam edecek.Kaymakam Dr. Mustafa ALTINPINAR 1974 Sivas doğumlu olup; Portsmouth Üniversitesi'nde doktorasını tamamlamıştır; evli ve iki çocuk babasıdır.

Bafra Haber Gazetesi olarak, Kaymakam Dr. Mustafa ALTINPINAR'a Baframıza hoş geldiniz diyor ve yeni görevinde başarılar diliyoruz.