UYSAL VE ŞAHİNOL AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

Neslihan &Haluk Uysal'ın kızı Turizmci Funda....

UYSAL VE ŞAHİNOL AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ
UYSAL VE ŞAHİNOL AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

Neslihan &Haluk Uysal'ın kızı Turizmci Funda (Uysal) Şahinol  ve Gülseren &Kuyumcu Turgut Şahinol'un oğlu Avukat Emrah Şahinol , 24 Haziran 2012 Pazar günü, İstanbul Cemile Sultan Korusu Kırtepe Tesislerinde, gerçekleşen görkemli bir düğün töreniyle, dünya evine girdiler. 

 

      Funda ve Emrah'ın dünya evine  girdiği  bu gecede, aileleri ve sevenlerinin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Uysal ve Şahinol ailesi düğün törenine katılan davetlileri müzik eşliğinde karşıladılar.  

       Matbaacı Haluk Uysal ve eşi Neslihan Uysal'ın kızları Funda'nın kuyumcu Turgut ve eşi Gülseren Şahinol'un oğulları Emrah'ın evlendiği bu gecede, nikah öncesi verilen kokteylde,  kız ve erkek tarafı davetlilerin tanışma sohbetlerinden sonra nikah törenine geçildi.

       Ataşehir Belediyesi Nikah memurunun kıydığı nikahın  şahitliğini ise,Aytaç Öztürk ve Murat Toker yaptılar.Evlilik cüzdanını nikah memuru Funda'ya verdi.

      Genç çift bir ömür boyu mutlulukları için evet diyerek, aynı yastığa baş koyacakları evlilik müessesesi  için imzalarını attılar.Nikahın kıyılmasının ardından genç  çift açılış dansından sonra birlikte düğün pastasını kestiler.

      Düğün törenine katılan davetliler, müzik eşliğinde gece geç saatlere kadar eğlendiler. Genç çifttin bu mutlu düğün törenlerine; işadamı Selami Tarım, Selahattin Köroğlu, Bülent Arslan, Mehmet Kurt, Ünal Ataseven, Atıf Gümrükçü, Hüseyin Tarım, Hüseyin Atasoy, Halit Aydoğan, Hüseyin Hocaoğlu, Hakan Yıldırım,Macit Öztürk, Atilla Pamukoğlu, Cenk ve Atilla  Coker, İsmet Ertan, Hamdi Uysal, Avni Keskin, Fehmi Erdal, Dr. Habib Demirel, Bankacı İlhame Sürmeli, Ebru ve Yiğit Tören, Gülay ve Haluk Görgün, Nurten ve Gülten Alışkan, Prof. Dr. Hakan Uncu, Akif Muharrem Lekesiz, Esra ve Gürhan Bileyci, Öğretmen Hakime Küçük,Spor camiasından Ogün Temizkanoğlu, Hakan Keleş, Serkan Keleş, basın mensupları, Emrah Şahinol'un avukat arkadaşları, Uysal ve Şahinol ailesi yakınları ve aile dostlarından oluşan kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

      Bafra Haber Gazetesi olarak, genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500