KARAMAN VE BALAKÇI AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

Nedime & Hüseyin Karaman'ın kızı ...

KARAMAN VE BALAKÇI AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ
KARAMAN VE BALAKÇI AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

 

Nedime & Hüseyin Karaman'ın kızı Yasemin ve Fatma & Helim Balakçı'nın oğlu Serkan 22 Haziran 2012 Cuma günü, Bafra Düğün Sarayı'nda gerçekleşen görkemli bir düğün töreniyle, dünya evine girdiler. 
 
Yasemin ve Serkan'ın dünya evine  girdiği  bu gecede, aileleri ve sevenlerinin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. 
Gecede çiftin nikahlarını İbrahim Korukçu, Nikah şahitliğini Belediye Başkanı Zihni Şahin, Esra Polat Balakçı, Funda Tosun yaptılar.Evlilik cüzdanını nikah memuru Yasemin'e verdi. 
Genç çift bir ömür boyu mutlulukları için evet diyerek, aynı yastığa baş koyacakları evlilik müessesesi  için imzalarını attılar. Nikahın kıyıldıktan sonra genç  çift açılış dansının ardından birlikte düğün pastasını kestiler. 
Düğün törenine katılan davetliler, müzik eşliğinde gece geç saatlere kadar eğlendiler. Genç çifttin bu mutlu düğün törenlerine; Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsun TFF Bölge Müdürü İbrahim Güven, TFF Temsilciler Kurulu Üyesi Şener Aydın, Samsun Futbol İl Temsilcisi Hasan Özbulut, Futbol İl Hakem Kurulu Başkanı Yusuf Kemal Coşkun, Samsun Büyükşehir Belediye Daire Başkanı Şahin Eker, spor camiası ve siyasi parti temsilcileri, ailesi, yakınları ve aile dostlarından oluşan kalabalık bir davetli topluluğu katıldı. 
      Bafra Haber Gazetesi olarak, genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.  
 
 
 
 
 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500