GÜLNUR&HALİT BÜLENT MUTLULUK DOLU YILLARA İMZA ATTILAR

Ayışığı Düğün Sarayındaki program gelin-damatın salona gelmesi ile başladı

GÜLNUR&HALİT BÜLENT MUTLULUK DOLU YILLARA İMZA ATTILAR
GÜLNUR&HALİT BÜLENT MUTLULUK DOLU YILLARA İMZA ATTILAR

Bafra ilçesinde Nebiye -Örnek çiftçi ,işadamı Osman Kiraz’ın biricik kızları Gülnur ile Lütfiye- Albayrak Şekerleme Merhum Seyfi Albayrak’ın değerli evlatları Veteriner Hekim Halit Bülent Albayrak Ayışığı Düğün Sarayında yapılan muhteşem kır nikahı ve düğün merasimi ile meşaleler-konfetiler arasında mutluluk dolu yıllara imza attılar.

Ayışığı Düğün Sarayındaki program gelin-damatın salona gelmesi ile başladı. İlk olarak kır nikahı gerçekleşti.

Nikahı Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin kıyarken şahitler ise SAMKON Genel Başkanı ve ASTAŞ HOLDİNG Genel Başkan Yardımcısı H.Kaya Aşcı, Samsun İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Kadir Güven, Doğanca Beldesi Muhtarı Ömer Baykut oldu. Nikah sırasında İşadamı Osman Kiraz ve eşi Nebiye Kiraz’ın oldukça duygulandığı gözlendi.

Bafra Belediye Başkanı Zihn Şahin ise bir konuşma yaparak mutluluklar diledikten sonra  nikah cüzdanını geline verdi.

Nikahın peşinden genç çiftler meşaleler-konfetiler ve alkışlar arasında salona girdiler. İlk danslarını yapan Gülnur&Halit Bülent daha sonra davetlilerle birlikte oyun havalarıyla birlikte eğlendiler.

Takı töreninde ise genç çiftleri tebrik etmek ve takılarını takmak isteyen sevdikleri uzun kuyruklar oluşturdu.

Düğün pastasını ise genç çiftler geleceklerinin tatlı geçmesi için birlikte kestiler.

Düğün merasimi Ayışığı Düğün Sarayının muhteşem sesli piyanisti Cem Topkaya’nın harika müziği ile gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdü.

 

Düğüne ayrıca Bafra İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Abdurrahman Mangan, Bafra TSO Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Başar, Bafra Ziraat Odası Başkanı Sait Karagöl, Belediye Meclis Üyeleri, Bafra Baro Temsilcisi Av.Serkan Dönümİstanbul Bafraspor Kulüp Başkanı Aydın Dursun, İstanbul Bayrampaşa Bafralılar Derneği Başkanı Hacı Mustafa Hacıoğlu, SAMKON Genel Başkan Yardımcısı Nail Önder, İstanbul BAFDER Başkan Yardımcısı Av.Dilek Kiraz, Samsun- Bafra Altınkaya Sulama Birliği Başkanı-Karıncak Mahallesi Muhtarı Ali Kadamer, Bafra Sebze Üreticileri Birliği Başkanı Mehmet Bilgiç,İşadamları,Sivil Toplum Örgütü Temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500