Resai Yılmaz Yeniden Başkan

Bafra Madeni Sanatkarlar Odası’nın 35. Olağan Kongresinde mevcut Başkan Resai Yılmaz güven tazeledi.

Resai Yılmaz Yeniden Başkan
Resai Yılmaz Yeniden Başkan

Bafra’da Bafra Madeni Sanatkarlar Odasının 35. olağan kongresinde mevcut Başkan Resai Yılmaz, güven tazeledi. Yeni hizmet binasında gerçekleştirilen kongrenin divan başkanlığını Samsun Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Metin Genççakır yaptı.

Denetim ve faaliyet raporlarının okunmasının ardından seçimlere geçildi. Kongrede tek liste ile seçime giren 26 yıllık başkan Resai Yılmaz 587 oy alarak tekrar başkan seçildi. Bafra Madeni Sanatkârlar Odası’nın 855 tane üyesi olduğunu, 587 üyenin de seçime katıldığını belirten Bafra Madeni Sanatkârlar Odası Başkanı Resai Yılmaz hizmete devam mesajı verdi.

Bafra Madeni Sanatkârlar Odası Başkanı Resai Yılmaz konuşmada, kongreye katılan Samsun oda başkanlarına, Bafra oda başkanlarına, daire müdürlerine ve eski belediye başkanlarına herkese teşekkür konuşması yaptı.

Bafra Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Resai Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri tarafından oda binasının yapımında maddi ve manevi desteklerinden dolayı Bafra eski Belediye Başkanlarından Hasan Aslan, Şükrü Neiş, Bafra yeni Belediye Başkanı Zihni Şahin’e Akistaş Mermer Sanayi Sahibi Necati Bayar’a, Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı ve Federasyon Denetim Kurulu Başkanı Uğur Tüfekçi’ye, Bafra Kaymakamı Ayhan Boyacı’ya ve Samsun Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Metin Genççakır’a plaket takdim edildi. 

Bafra Madeni Sanatkârlar Odası Başkanı Resai Yılmaz seçim sonunda yaptığı konuşmada,” Bafra Madeni Sanatkarlar Odası’na 26 yıldır başkanlık yaptım. Tek hayalim Bafra Madeni Sanatkarlar Odası’na bir hizmet binası kazandırmaktı. Bu hayalimizi gerçekleştirdik. Hizmet binamızda, bir idari büro, başkanlık sekreterlik odası, arşiv odası, 750 kişilik toplantı ve düğün salonumuz var. Bu hizmet binamızın yapımında bizlere destek veren odamız üyeleri ve işadamlarına katkı sağlayan herkese teşekkür ederim” dedi.

Başkan Resai Yılmaz’ın yönetim kurulu,” Hasan Ceylan, Bilal Kurumahmut, Ahmet Soylu, Saadettin Güngör, Erol Aksoy ve Dursun Ataseven’den oluştu.

 

 

                                                                   Teşekkür

         1983'den bu güne başkanlığını yapmış olduğum Bafra Madeni Sanatkarlar Odası Başkanlığına tekrar seçilmiş bulunuyorum.Bu vesileyle büyük bir tevehcüh göstererek beni tekrar oda başkanlığına seçen tüm oda üyesi arkadaşlarıma oda seçimine davetli olarak katılarak veya çiçek göndererek seçim heyacanımızı paylaşan hemsehrilerime en kalbi duygularımla teşekkür eder,
      Sevgi ve Saygılarımı Sunarım.RESAİ YILMAZ
Bafra Madeni Sanatkarlar
Odası Yönetim Kurulu Başkanı
z
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500