BEKTAŞ VE KARAFAZLIOĞLU AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

BEKTAŞ VE KARAFAZLIOĞLU AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

BEKTAŞ VE KARAFAZLIOĞLU AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ
BEKTAŞ VE KARAFAZLIOĞLU AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

Hatice-İşadamı Bekir Bektaş’ın biricik kızları Seda ile Tülay-Bafra Lokantacılar Odası Başkanı Doğan Karafazlıoğlu’un değerli evlatları Bafra Çetinkaya Düğün Sarayında yapılan muhteşem nikah ve  düğün merasimi ile dünya evine girdiler.

Genç çiftler Seda ile Ahmet adet üzerine Bafra Çetinkaya Köprüsü üzerinden davul zurnanın çaldığı ‘’Köprüden Geçti Gelin.’’ türküsü ile geçtiler. Oyun oynadılar. Ve köprüde aldıkları taşları dilek tutarak Kızılırmak Nehrine attılar.

Konvoy eşliğinde Bafra Çetinkaya Düğün Sarayına gelen çift meşalaleler, konfetiler ve alkışlar arasında salona geçtiler. Buradan ise Üstad müzik evi müzik hocası İsmet Özkan’ın keman ile çaldığı ‘’Samanyolu’’ parçası eşliğinde ilk danslarını yaparak masalarına oturdular.

Nikah merasiminde ise şahitlikleri Türkiye Lokantacılar Odası Federasyon Başkanı Aykut Yenice, Samsun Esnaf Odaları Birliği Başkanı Hacı Eyüp Güler, Samsun-Sinop Kooperatifler Başkanı ve Bafra Esnaf Kefalet Odası Başkanı Metin Genççakır yaparken Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin’de nikahları hayırlı olsun dilekleri ile kıydı.

Nikahın peşinden Başkan Şahin evlilik cüzdanını Türkiye Lokantacılar Odası Federasyon Başkanı Aykut Yenice’ye vererek onun vermesini istedi.

Başkan Yenice ise,’’Bu anlamlı görevi bana layık görmek beni oldukça mutlu etti. Benim bu düğüne gelmemim tek nedeni kadim dostum,arkadaşım Bafra Lokantacılar Odası Başkanı Doğan Karafazlıoğlu’nu mutlu gününde yalnız bırakmamım içindi. Bende bu nikah cüzdanını gelin kızımıza takdim ediyorum.’’dedi. Anı resminin çekilmesinden sonra ise genç çift yaşamlarının tatlı geçmesi için düğün pastasını kesip birbirlerine ikram ettiler.
Davetliler ise Seda ve Ahmet’i hem tebrik etmek hem de takılarını takmak için sıraya girdiler.Piyanist-Gitarist Zafer, Bağlama-Keman-Davul`da İsmet Özkan`ın süper müzikleri, harika sesleri, Solist Yalçın Danışmaz ile diğer sanatçıları muhteşem sahnesi ile düğün gecenin ilerleyen saatlerine kadar dans, oyun havaları ve halaylarla devam etti.

Düğüne MHP Samsun Milletvekili Cemalettin Şimşek, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Türkiye Lokantacılar Odası Federasyon Başkanı Aykut Yenice, Samsun Esnaf Odaları Birliği Başkanı Hacı Eyüp Güler, Samsun-Sinop Kooperatifler Başkanı ve Bafra Esnaf Kefalet Odası Başkanı Metin Genççakır ve oda başkanları, MHP Bafra İlçe Başkanı Av. Hüseyin Acar ve Yönetimi,  Samsun Lokantacılar Odası Başkanı İsmail Balcı, Ordu Lokantacılar Odası Başkanı ve Türkiye Lokantacılar Odası Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Kaya, 1930 Bafraspor Kulüp Başkanı Tuncay Özçamca, Civar il ve ilçe lokantacılar odaları başkanları ile çok sayıda davetli katıldı.

 

Türk Kızılayı Bafra Şube Başkanı Osman Genç, Sivil Toplum Örgütü Temsilcileri, Belediye Meclis Üyeleri, Okul Müdürleri,Muhtarlar  ile çok sayıda davetli katıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500