SERAP İLE SONER MUTLU BİR BİRLİKTELİK İÇİN İMZA ATTILAR

SERAP İLE SONER MUTLU BİR BİRLİKTELİK İÇİN İMZA ATTILAR

SERAP İLE SONER MUTLU BİR BİRLİKTELİK İÇİN İMZA ATTILAR
SERAP İLE SONER MUTLU BİR BİRLİKTELİK İÇİN İMZA ATTILAR

Merhum Dursun Taş ve Sebahat Taş'ın oğlu Şehir Plancısı Soner Taş ile Merhum Şenol Durak ve Ayşe Durak'ın kızı Ayvacık İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde görevli Ziraat Mühendisi  Serap Durak 31.05.2015 tarihinde Fevzi’nin Yeri Restoran’ da düzenlenen nikah  töreniyle  hayatlarını birleştirdi.

     Genç çiftin nikahını Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin kıyarken, nikâh şahitliklerini, Bafra Ticaret Odası Başkanı Göksel Başar, Bafra Ticaret Odası Meclis Başkanı Nur Aydıner Meral, Samsun İl Gıda  Tarım ve Hayvancılık Müdürü Kadir Güven, Dilek Yılmaz, Nebahat Sarıkaya Güzel yaptı.  

     Nikah sonrasında genç çift açılış dansını yaptılar. Daha sonra davetliler orkestra ve vokallerin yaptığı canlı müzik eşliğinde eğlendiler.

     Genç çifti bu mutlu günlerinde Eski Belediye Başkanı ve meclis üyesi Hasan Aslan, MHP Bafra İlçe Başkanı  Avukat Hüseyin Acar, AYBET Genel Müdürü  Güngör Pirzirenli, AYBET Genel Müdürü Yardımcısı Hasan Bafra, Bafra Belediyesi Meclis Üyeleri Hakan Aytünür, Osman Balakçı, İsmail Bekar, Av. Ali Kaplan, Remzi Turan,Yavuz Ataseven, Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Zennube Albayrak, Samsun Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanı Ömer Ulubay, Bafra Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdür V. İsmail Mümin Erkoç, Bafra Belediyesi Özel Kalem Müdür V. Cemal Ergün, 19 Mayıs Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü İbrahim Dinçer, Garanti Bankası Bafra Şubesi Müdürü Serhat Özkolay, Garanti Bankası  Çarşamba Şubesi Müdürü Sinan Yıldırım ile çok sayıda davetli katıldı.

Bafra Haber Gazetesi olarak genç çifte ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500