İSTANBUL SARIYER BELEDİYESİ’NİN ÇALIŞMALARI ÇEVREDEN TAKDİR TOPLUYOR

Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve inkılâplarına bağlılığı ile bilinen

İSTANBUL SARIYER BELEDİYESİ’NİN ÇALIŞMALARI ÇEVREDEN TAKDİR TOPLUYOR
İSTANBUL SARIYER BELEDİYESİ’NİN ÇALIŞMALARI ÇEVREDEN TAKDİR TOPLUYOR

Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve inkılâplarına bağlılığı ile bilinen Sarıyer Belediye Başkanı Sayın Şükrü Genç, topluma örnek olan çalışmaları ve katkıları ile seçim bölgesinde büyük takdir topluyor. Sarıyer Belediyesi eğitim ve öğretime katkı düşüncesi ile 2010-2011 öğretim yılı içinde ücretsiz üniversiteye hazırlık kursları veriyor.

         Lise son sınıf öğrencilerinin sınavlarda başarılı olmaları için Boğaziçi Üniversitesi’nin katkıları ile öğrenciler arası fırsat eşitliği sağlanmış olacaktır.

 

         Tutuklulara moral

         Sarıyer Belediyesi Tiyatrosu Silivri’de cezaevinde bulunan mahkûmlara moral vermek ve güzel bir gün yaşatmak düşüncesi ile temsil verdiler. “SERSEM KOCANIN KURNAZ KARISI” oyununu sahneye koyan oyuncular az da olsa tutukluların neşelenmesini sağlamayı bildiler. Sosyal çalışmalarının yanında seçim bölgesinde altyapı çalışmalarına ve yolların onarımına itina gösteren Belediye Başkanı Sayın Genç, bu arada yeni bir belediye binası yapımı için kolları sıvamıştır. Şu anda 17 ayrı binada hizmet veren Belediye, yeni hizmet binası bittiğinde bütün birimleri yeni binaya toplayacak ve dünyada bir ilki yaşayacaktır. Şöyle ki:Üç bloktan oluşacak binada çatısına yerleştirilecek güneş kolektörleriyle kendi elektriğini üretecek, yağmur suyunu toplayarak bu sudan azami şekilde istifade edecektir.

         Sayın Şükrü GENÇ’e Sarıyer’in çehresini değiştirecek bu büyük projede başarılar diliyoruz.

 

Haber - Duygu Yılmaz / İSTANBUL

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500