KADIKÖY BAFRALILAR DERNEĞİ SEZONU AÇTI

Okulların kapanmasıyla aylık toplantılara 3 ay ara verilen Kadıköy Bafralılar Derneği’nde

KADIKÖY BAFRALILAR DERNEĞİ SEZONU AÇTI
KADIKÖY BAFRALILAR DERNEĞİ SEZONU AÇTI

Okulların kapanmasıyla aylık toplantılara 3 ay ara verilen Kadıköy Bafralılar Derneği’nde yeni sezon açılışı, üyelerin iştiraki ile samimi bir şekilde yapıldı. 3 aylık bir aradan sonra tekrar hasret gideren Bafralılar, gönüllerince güzel bir gece geçirdiler.

         İstanbul’daki muhtelif semtlerdeki Bafralılar, derneklerinin amiral gemisi olarak bilinen Kadıköy Bafralılar Derneği, hepimizin gururu olan bir kuruluştur. Bafralı kardeşlerimizin boş vakitlerinde derneğe gelmeleri, orada tanıdık bildiklerle sohbet etmeleri, canlarının istediğini yiyip içmeleri hepimizin arzu ettiği bir gelişmedir.

Maalesef bazı arkadaşlarımız kendi derneklerinin dışında olan derneklere giderek orada boş vakitlerini değerlendirmektedirler. Bafralı’ya kırgınlık ve küskünlük yakışmaz, bu hareketleri üzülerek karşılıyoruz. Gazetemiz derneğin açıldığı günden bu yana hep derneğin arkasında durmuş ve onu yüceltmeye çalışmıştır. Akil insanlar dediğimiz bu arkadaşlarımızın bir an önce derneklerine dönmelerini ve yuvalarına kavuşmalarını canı gönülden diliyoruz.

Geceye iştirak eden arkadaşlarımızdan bir grup Soldan sağa: Kemal Açıkgöz, Sefai Açıkgöz, Altıner Kalafat, Vural Dilmaç, Hasan İçten, Necati Kayalar, Zafer Şener, Kenan Kaya

Av. Mahmut Bayrakçı esprileri ile geceye ayrı bir renk kattı…

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500