Kılıç Ve Hacıoğlu Ailesinin Mutlu Günü

Bafra ilçesinde, Tabakhane Camisi İmam Hatipi Abbas Kılıç ın kızı Sevil Kılıç ile merhum Recep Hacıoğlu nun oğlu Mehmet Hacıoğlu Bafra Düğün Salonunda gerçekleşen düğün merasimi ile hayatını birleştirdi.

Kılıç Ve Hacıoğlu Ailesinin Mutlu Günü
Kılıç Ve Hacıoğlu Ailesinin Mutlu Günü

SEVİL KILIÇ İLE MEHMET HACIOĞLU DÜNYA EVİNE GİRDİ
         Bafra Tabakhane Cami İmamı Abbas Kılıç’ın kızı Sevil Kılıç ve merhum Recep Hacıoğlu’nun oğlu Mehmet Hacıoğlu, seçkin davetlilerin katıldığı düğün merasimiyle dünya evine girdi.
          Sevil Kılıç (Hacıoğlu) ve Mehmet Hacıoğlu’nun nikâh şahitliklerini; Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra Müftü vekili ilçe vaizi Yunus Özdamar, Çevre ve Orman Bakanlığı Ağaçlandırma ve Erozyon Kontrol Genel Müdürlüğü Fidanlıklar Daire Başkanı Kadir Kılıç yaptı.
           Bafra belediye başkanı Zihni Şahin, evli çiftlere mutluluk dilerken, evlilik cüzdanını gelin Sevil Hacıoğlu (Kılıç) verdi. Bafra Müftü vekili ilçe vaizi Yunus Özdamar ise, İslam’a göre evlenme merasiminin önemini anlattı. 
          Çiftin nikâhını Bafra Belediye başkanı Zihni Şahin’den aldığı yetkiyle, Bafra Belediyesi Yazı işleri Müdürü İbrahim Korukçu kıydı. Düğün merasiminde pasta kesme ve takı takma gerçekleştirildi. Es kardeşler birbirinden güzel okudukları ilahilerle, düğün davetlilerine coşkulu anlar yaşattı.  
           Bafra Düğün Sarayında gerçekleştirilen düğün merasimine; Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra Müftü vekili ilçe vaizi Yunus Özdamar, Çevre ve Orman Bakanlığı Ağaçlandırma ve Erozyon Kontrol Genel Müdürlüğü Fidanlıklar Daire Başkanı Kadir Kılıç, Bafra Belediyesi Yazı işleri Müdürü İbrahim Korukçu, daire amirleri, işadamları, okul müdürleri, siyasi parti temsilcileri, imam ve müezzinler, öğretmenler, muhtarlar, Kılıç ailesi ve Hacıoğlu ailesi yakınları ile birlikte çok sayıda seçkin davetli katıldı.


 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500