Ahmet Vanlı son yolculuğunda gözyaşları ile uğurlandı

Bafra eşraflarından merhum Mesrur Vanlının oğlu Muradiye Vanlı nın eşi Şennur Şenay Uğur

Ahmet Vanlı son yolculuğunda gözyaşları ile uğurlandı
Ahmet Vanlı son yolculuğunda gözyaşları ile uğurlandı

Bafra eşraflarından merhum Mesrur Vanlı’nın oğlu, Muradiye Vanlı’nın eşi, Şennur, Şenay, Uğur Vanlı’nın babaları, Bafra eski esnaflarından Ahmet Vanlı(65) Samsun’da vefat etti.

Ahmet Vanlı’nın Cenazesi Samsun’dan  Bafra Paşa Camii’ne getirildi. İkindi namazına müteakip kılınan cenaze namazından sonra  Bafra Asri Mezarlık’taki aile kabristanlığına defnedildi. Ahmet Vanlı uzun yıllar Bafra’da Hazettim Restoran’ı işlettikten sonra ticaret hayatına Samsun’da devam etmişti.

Bafra sevdalısı ve Bafra sevgisiyle dolu olan Bafra’nın sosyal ve kültürel hayatına hizmet etmiş  sevilen bir simasıydı. Ahmet Vanlı son yolculuğunda gözyaşları ile uğurlandı.

Cenazeye Samsun esnaf kooperatifleri birlik başkanı Metin Genççakır, Bafra ziraat odası Başkanı Sait Karagöl, Bafra TSO Meclis Başkanı İsmail Tuğ, MHP il genel meclis üyesi Bünyamin Duran, Bafra lokantacılar Odası Başkanı doğan Karafazlıoğlu, Bafra Cumhuriyet Polis Merkezi Amiri Başkomiser Naci Demiral, sivil toplum örgütü temsilcileri, okul müdürleri, İlçe dışından  çok sayıda vatandaş katıldı.

Bafra Haber Gazetesi Olarak Merhuma Alalahtan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500