Özcan TEKİNER'e Sürpriz Doğum Günü Kutlaması

Ankara'da Güven Hastanesi'nde tedavi gören Bafralı Milli Eğitim Eski Müsteşar Yardımcısı Özcan TEKİNER'e ailesi ve hastane personeli 81. yaş gününde sürpriz doğum günü kutlaması yaptılar.

Özcan TEKİNER'e Sürpriz Doğum Günü Kutlaması
Özcan TEKİNER'e Sürpriz Doğum Günü Kutlaması BafraHaber

Ankara'da Güven Hastanesi'nde tedavi gören Bafralı Milli Eğitim Eski Müsteşar Yardımcısı Özcan TEKİNER'e ailesi ve hastane personeli 81. yaş gününde sürpriz doğum günü kutlaması yaptılar. Sürpriz karşısında oldukça şaşıran ve duygulanan Özcan TEKİNER kutlamayı düzenleyenlere teşekkür etti. Hatırlanmanın güzel bir duygu olduğunu belirtti.

Özcan TEKİNER'i hastane de ziyaret eden ve doğum günü kutlamasına katılan Milli Eğitim Eski Bakanı Metin BOSTANCIOĞLU kutlama da, "Özcan TEKİNER köy öğretmenliğinden il milli eğitim müdürlüğüne oradan da Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığına geliş süreci boyunca Milli Eğitim için çok önemli çalışmalar yapmış ve katkı sağlamıştır. Bu süreçte onunla birlikte çalışmış olmaktan her zaman mutluluk duydum. Kendisini her zaman takdir ettim. Bugün ailesi ve sevenleri ile birlikte yeni yaşını birlikte kutlamaktan dolayı mutlu oldum. Kendisine acil şifalar diliyor ve en kısa sürede kendisini sağlıklı olarak aramızda görmek istiyoruz." dedi.

Doğum günü kutlamasına Geriatri Uzmanı Prof.Dr.Teslime ATLI, eşi Gülşen TEKİNER, oğlu Dursun TEKİNER, kızı Suna TEKİNER, gelini Zühal TEKİNER, torunu Alican TEKİNER, torunu Bensu ALAN katıldılar.

PETEK Proje Mühendislik Müşavirlik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Dursun TEKİNER babasının Güven Hastanesi'ndeki tedavisini gerçekleştiren ve aynı zamanda aile doktorları olan Geriatri Uzmanı Prof.Dr.Teslime ATLI, Nöroloji Uzmanı Doç.Dr.Mehmet Murat SÜMER'e ve hastane personeline teşekkür etti.

Bafra Haber Gazetesi olarak Bafra'mızın yetiştirdiği değerli insan Özcan TEKİNER'e geçmiş olsun diyor, sağlıklı nice yıllar diliyoruz.

 

Özcan Tekiner Metin Bostancıoğlu Güven Hastanesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500