Reklamı Geç
Advert

BAFRA BELEDİYESİNİN YAZ HİZMET PROGRAMI DOLUDİZGİN

Bafra Belediyesi ilçenin kırsal mahallelerine yönelik çok yönlü çalışma programına tüm hızıyla devam ediyor.

BAFRA BELEDİYESİNİN YAZ HİZMET PROGRAMI DOLUDİZGİN
BAFRA BELEDİYESİNİN YAZ HİZMET PROGRAMI DOLUDİZGİN BafraHaber

Başkan Kılıç öncülüğünde daha önce belirlenen yaz hizmet programı dâhilinde Çetinkaya mahallesinde; Temizlik İşleri Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü ve Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri çalışmalarını sürdürüyor.

EKİPLER ÇETİNKAYA’DAYDI

Çetinkaya mahallesinde yürütülen yol, kaldırım bakımı ve onarımı, asfalt yama, temizlik ve ot biçme çalışmalarını Başkan Kılıç yerinde inceledi. BaşkanKılıç’a Başkan Yardımcıları Şaban Hüryaşar ve Ahmet Tokgöz ile birlikte Fen İşleri Müdürü Gökhan Ünal’da eşlik etti.

Çetinkaya Mahalle sakinleri ile hasbihal ederek çalışmalar hakkında bilgilendiren Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“HER YERE HİZMET”

“Bafra Belediyesi olarak tüm birimlerimizle birlikte oluşturduğumuz ve ilçemizin tamamını kapsayan yaz ayı hizmet programımıza tüm gücümüz ve enerjimizle devam ediyoruz. Yaz ayı çalışma programımızda; şehir merkezimizde 20 Bin ton sıcak asfalt kaplaması,15 Bin m2 kaldırım çalışması, Kırsal Mahallelerimizde ise 70 Km sathi kaplama,150 km serme-sıkıştırma,3 km beton yol çalışması gerçekleştirmeyi planlıyoruz.

“FİKİR BİRLİĞİ HİZMET KARARLILIĞINDAYIZ”

Ak Parti Samsun Milletvekilimiz Sayın Av.OrhanKırcalı,AK Parti İlçe Başkanımız Sayın Av.İbrahim Semiz ile birlikte sürekli kırsal mahallelerimize ziyaretler gerçekleştiriyor, sorunları yerinde tespit ediyor, mahalle muhtarlarımız ve vatandaşlarımızla istişareler gerçekleştiriyoruz.Her birimiz fikir birliğinde hizmet kararlılığındayız.Bafra’mıza hizmet noktasındaki samimi gayretimizden kimse şüphe duymasın. İlçemizin tamamında hizmet götürmediğimiz yer bırakmama çabası içerisindeyiz.

 

“PANDEMİDE DE DEVAM ETTİ”

Tüm mahallerimizde vatandaşlarımızın beklentilerine pandemi süresinde dahi hizmet götürme gayretinde bulunduk. Tüm birimlerimize bağlı ekiplerimiz gerçek manada insanüstü bir çalışma içerisinde oldu.Bafra’mız 138 mahalleden oluşan oldukça büyük bir coğrafyaya sahip, Belediyemiz tüm mahallelerimize eşit hizmet anlayışı ile çalışmalarını yürütüyor. Büyükşehir Belediyemiz ve mahalle muhtarlarımızla istişare içerisindeyiz. Birimlerimizle birlikte daha önce oluşturduğumuz Yaz ayı hizmet programını dâhilinde adımlarımızı atıyor ve aciliyet durumuna göre çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

                       “AYNI AZİM VE TEMPOYLA..”

Çetinkaya Mahallemizde Fen İşleri, Temizlik ve Park Bahçeler Müdürlüğümüz ekiplerince çok hayata geçirilen çalışmalarımız diğer mahallerimizde de sürecek. Bizler ilçe merkezine yakınlık uzunluk gibi kavramları göz ardı ederek beklentilere cevap verme kararlılığındayız. Çalışmalarımız sürecince vatandaşlarımızın bizlere gösterdiği anlayış ve verdiği desteğe kalbi teşekkürlerimi iletiyorum.

Başkan Kılıç Eynegazi Mahallesinde yürütülen yol açma, genişletme, bakım ve onarım çalışmalarını da yerinde inceleyerek mahalle muhtarı Necati Köse ile fikir alış verişinde bulundu.

 

5blgknnjs6wjuelocah7.jpg

sllftfen9xfkr6xa1ij6.jpg

k0h1hkbic1846zqi46j.jpg

 

dsncquqxb6gcob2hr0.jpg

597hzooxdi5th39bduos.jpg

q3cvzw4aiiwhokl8kt3t.jpg

rmfpapmd8kr5qpfyv4yu.jpg

zumy9xhg3n4vhe1o1dix.jpg

l6zho78pvmluidy4vymj.jpg

cnquvo2bcpfkgkii2kw.jpg

qg93kbvonoueohiqel6.jpg

w7t8k9gpi1x8ap0koh6h.jpg

7c0lxpl9oyac871frhm6.jpg

euomc0meng7vf9wmfscw.jpg

BAFRA BELEDİYESİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500