BAFRA BELEDİYESİ SOSYAL MEDYADA DA AKTİF

Bafra Belediyesi vatandaşlarla etkileşimini sosyal medya platformlarını etkili bir şekilde kullanarak güçlendiriyor.

BAFRA BELEDİYESİ SOSYAL MEDYADA DA AKTİF
BAFRA BELEDİYESİ SOSYAL MEDYADA DA AKTİF BafraHaber

Vatandaşlara en hızlı ve kısa yoldan ulaşarak sorun, öneri ve şikâyetleri çözen Bafra Belediyesi, resmi web sitesinin yanında; Facebook, Twitter,Instagram,Youtube, whatsapp ve BİP üzerinden de iletişim sağlıyor.

 Facebook, instagram ve twitter hesaplarını sadece hizmet ve yatırımları anlatmak yerine vatandaşların talep, sorun, öneri ve şikâyetlerini de değerlendirip hızlı bir şekilde çözüm üretmek için kullanan Bafra Belediyesi, vatandaşların bu platformlara gösterdiği yoğun ilgiyle erişim sayısında önemli bir düzeye çıktı. Bafra Belediyesinin sosyal medya hesapları üzerinden elde ettiği erişim sayısı ise dikkat çekici boyutta.

Sosyal medya hesaplarıyla, belediyeye ulaşma olanakları daha da arttırılarak, doğru iletişim kanalları kullanıma sunulması ile birlikte vatandaşlar Bafra Belediyesine hangi sosyal medya platformundan ulaşırsa ulaşsın, talebini prosedüre takılmadan ilgili birime iletip, sonuç alıyor. Bunun yanında vatandaşların günlük yaşamlarını kolaylaştıracak bilgilendirmeler de yapılıyor.

Resmi sosyal medya hesaplarının yan sıra, Başkan Hamit Kılıç’ın kişisel sosyal medya hesapları da vatandaşlarla daha çok etkileşime geçilmesini sağlıyor.

Bu arada Bafra Belediyesinin etkinlikleri de sosyal medya hesapları üzerinden canlı yayınlar da gerçekleştiriyor.

Sosyal medya hesaplarını takip edenler Bafra Belediyesinin etkinliklerinden ve duyurularından anında haberdar olabiliyor. Bunun yanında sosyal sorumluluk projelerine ilişkin bilgilendirmeler, ilçenin tarihi ve doğal güzelliklerine ait görseller, Korona virüs salgını ile ilgili duyuru ve uyarılar,nöbetçi eczane, hava durumu bilgileri ile kan bağışı duyuruları, güncel gelişmeler gibi paylaşımlar da vatandaşlara ulaştırılıyor.

Bafra Belediyesi ayrıca 0 535 433 80 80 numaralı Whatsapp ve BİP hattından iletilen tüm istek ve talepler kayıt altına alınarak çözüm üretiliyor.

98j3ov55o42tgvy3lf2x.jpg

 

BAFRA BELEDİYESİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500