Reklamı Geç
Advert

BAŞKAN KILIÇ’TAN “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETLERİ

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, AK Parti Samsun Milletvekili Av.Orhan Kırcalı ve AK Parti Bafra İlçe Başkanı Av.İbrahim Semiz ile birlikte Samsun’da bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

BAŞKAN KILIÇ’TAN “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETLERİ
BAŞKAN KILIÇ’TAN “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETLERİ BafraHaber

On dokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü olarak göreve başlayan Prof. Dr. Yavuz Ünal, HSK 2020 Ana Kararnamesiyle Samsun Cumhuriyet Başsavcı Vekilliği'ne atanan Turgut Türkmen, Atakum Kaymakamı Kemal Yıldız ve İlkadım Müftüsü Ömer Yay makamlarında ziyaret edilerek, yeni görev yerlerinin hayırlı olması temennisinde bulunuldu.

Konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Samsun Milletvekilimiz Sayın Av.OrhanKırcalı ve AK Parti Bafra İlçe Başkanımız Sayın Av.İbrahim Semiz ile birlikte; görevine yeni başlayan Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Yavuz Ünal, HSK 2020 Ana Kararnamesiyle Samsun Cumhuriyet Başsavcı Vekilliği'ne atanan Sayın Turgut Türkmen, Atakum Kaymakamı Sayın Kemal Yıldız ve İlkadım Müftüsü Sayın Ömer Yay’ı ziyaret ederek hayırlı görevler dileklerimizi ilettik. Bu vesile ile kendilerine bir kez daha sağlıklı ve başarılı görev süreleri temenni ediyorum.” dedi.

u0ho7t39f7tiay2n0uu2.jpg

dg3d9n13f1vaq73mak5.jpg

6hce0238ci5m8to6a7m4.jpg

58718jtcth5ds84fjy.jpg

 

HAMİT KILIÇ ORHAN KIRCALI İBRAHİM SEMİZ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500