Reklamı Geç
Advert

“BAŞKAN AMCA İLE KÜÇÜK KAHRAMANLAR İŞ BAŞINDA”KİTAPÇIĞI ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU.

Dünyayı etkisi altına alan Kovid-19 salgınında tüm yaş gruplarına yönelik gerçekleştirdiği çalışmalar ve uygulamalar ile dikkat çeken Bafra Belediyesi, şimdi de “Başkan Amca ile Küçük Kahramanlar İş Başında” kitapçığı ile gündemde.

“BAŞKAN AMCA İLE KÜÇÜK KAHRAMANLAR İŞ BAŞINDA”KİTAPÇIĞI  ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU.
“BAŞKAN AMCA İLE KÜÇÜK KAHRAMANLAR İŞ BAŞINDA”KİTAPÇIĞI  ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU. BafraHaber

 

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, çocuklarda koronavirüs salgınında farkındalık oluşturmak amacıyla hazırlanan kitapçığın 30 Ağustos İlkokulundaki dağıtımında yer aldı.

Çizgi roman şeklindeki kitapçıkta, Başkan Kılıç’ın eşliğinde Küçük kahramanların Bafra’da korana virüse karşı yapılaması gerekenler konu edilirken; maske, mesafe ve temizliğin altı çiziliyor.

Bafra Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler müdürlüğü tarafından Sosyal sorumluluk projesi kapsamında Pandemi sürecinde farkındalık oluşturmak amacıyla hazırlanan “Başkan Amca ile Küçük Kahramanlar İş Başında” kitapçığına öğrenciler büyük ilgi gösterdi.

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıçkonuyla ilgili olarak gerçekleştirdiği açıklamada: "Bafra Belediyesi olarak pandeminin ilk gününden itibaren üzerimize düşen her türlü görevi yerine getirmeye çalışıyoruz. Salgının etkisini en aza indirmek için gerçekleştirdiğimiz rutin çalışmaların yanında, farkındalık oluşturmak amacıyla çeşitli çalışmalar hayata geçiriyoruz. “Başkan Amca ile Küçük Kahramanlar İş Başında” isimli kitapçıkta bunlardan bir tanesi. Bu gün dağıtımında yer aldığımız kitapçığa çocuklarımızın gösterdiği ilgi bizleri memnun etti. Bu vesile ile salgına karşı en büyük savunmamızın maske, mesafe ve temizlik olduğunu bir kez daha hatırlatmak istiyorum.” Dedi.

Başkan Kılıç kitapçık dağıtımı sonrasında öğrencilerle öz çekim yaptı.

Hatırlanacağı üzere Hamit Kılıç Başkanlığındaki Bafra Belediyesi, salgınla beraber alınan tedbirler doğrultusunda evlerinden çıkamayan çocuklara gönderdiği hediyeler ve mektuplarla da gündeme gelmiş ve takdir toplamıştı.

 

11ejzxcuiwbl2z1ejufy.jpg

oa34gfks6jexe3do8e78.jpg

qfqespjaf6r0y0xlbly7.jpg

tz0so62rwsodi8uxeogv.jpg

2nrcfek3fvrfnw037fwd.jpg

1efz0hbjvg3j283k6epu.jpg

lssc18hwf0ceva7xi0z2.jpg

dap2engzaluavczwwzar.jpg

1efz0hbjvg3j283k6epu.jpg

 

uo1exlz60yojicb2gsot.jpg

noxqmav6ctenfzqtgv5.jpg

ezdebww6y8oskzc661jk.jpg

3ayap4q4i2iavjetkxbh.jpg

euihe6l2ubi5nbwwm0a.jpg

abgkbrdnawkqfft3x8eo.jpg

d2z7q3oaa9v0j8cpxvh.jpg

HAMİT KILIÇ BAFRA BELEDİYE BAŞKANI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500