Reklamı Geç
Advert

BAFRA ÖĞRETMENEVİ MÜDÜRLÜĞÜNE ATANAN BAFRALI KAZIM AYGÜN’Ü MAKAMINDA ZİYARET ETTİK

BAFRA ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVİNE SAMSUN İLKADIM İLÇESİ 23 NİSAN ORTAOKULU MÜDÜR YARDIMCISI BAFRALI KAZIM AYGÜN ATANDI.

BAFRA ÖĞRETMENEVİ MÜDÜRLÜĞÜNE ATANAN BAFRALI KAZIM AYGÜN’Ü MAKAMINDA ZİYARET ETTİK
BAFRA ÖĞRETMENEVİ MÜDÜRLÜĞÜNE ATANAN BAFRALI KAZIM AYGÜN’Ü MAKAMINDA ZİYARET ETTİK BafraHaber

  Bafra Haber gazetesi imtiyaz sahibi Hasan Davran Kazım Aygün' ü makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

    Aygün"2001 yılında Adana'da tarım öğretmeni olarak göreve başladım. Daha sonra yüksek lisansımı işletme üzerine yaptım. Sırasıyla Sivas ve Samsun'da çalıştıktan sonra Bakanlığımız tarafından Bafra Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğüne müdür olarak atandım.16 Nisan 2021 tarihinde görevime başladım. Benden önce görev yapan müdürlerimize, personele, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bafra Öğretmenevi 5 yıldızlı otel niteliğinde. Bu niteliğini devam ettirip daha üst seviyelere çıkarmak için çok çalışacağız. Bu bir bayrak yarışıdır. İçimde çok fazla heyecan var. Kendi memleketimde aktif pozisyonda çalışma fırsatını buldum. Başta Bafra Kaymakamımız, Belediye Başkanımız tüm kurum ve kuruluşlarla, sivil toplum örgütleriyle diyalog içerisinde olup çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Allah utandırmasın."dedi.

   Biz Bafra Haber gazetesi olarak öğretmenevinin faaliyetlerini kamuoyuna duyurulmasında bize ne görev düşüyorsa yapmaya hazırız. Kazım Aygün'e çalışmalarında başarılar diledik.

hyo11w9tn95y5si4emkf.jpg

 

a5rjm0yoj5mdk80ah9f.jpg

6yqa1nvnrlqwwra74c4x.jpg

s4hccjjsdduiqxji868a.jpg

 

BAFRA ÖĞRETMENEVİ MÜDÜRÜ KAZIM AYGÜN HASAN DAVRAN ZİYARET
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500