Burcu ve Ferdi Mutluluk Dolu Yıllara Yelken Açtılar

İnce Ve Kurt Ailelerinin Mutlu Günü, Burcu & Ferdi Ömür Boyu Mutluluk İçin Evet Dediler.

Burcu ve Ferdi Mutluluk Dolu Yıllara Yelken Açtılar
Burcu ve Ferdi Mutluluk Dolu Yıllara Yelken Açtılar Admin

Ceyhan-Ali İnce’nin kızı  Burcu İnce ile, Şükriye- Kızılırmak Gazetesi Onursal Başkanı Necmi Kurt’un oğlu Kızılırmak Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferdi Ünlü mutluluk dolu yıllar için birbirlerine söz verip ‘’EVET’ ’dediler.

Burcu & Ferdi için Bafra Elya Balo Düğün Salonu'nda   rüya gibi bir nikah ve düğün  merasimi gerçekleştirildi.

Genç çift Burcu &Ferdi hayatlarının ışıltılı geçmesi dileğiyle meşaleler eşliğinde salona alkışlar arasında girdiler.  İlk danslarını yapan genç çift için nikâh merasimine geçildi.

Nikâhı Bafra Belediyesi Nikah Memuru fatih Türk hayırlı olsun dilekleri ile kıydı. Nikah Şahitliklerini Sema Evcimen, Derya Demirtaş yaptı.

Burcu&Ferdi daha sonra tatlı bir yaşam için düğün pastalarını kesip birbirlerine ikram ettiler. Genç çifti tebrik etmek isteyen ve takısını takmak isteyen davetliler ise uzun kuyruk oluşturdular.

Çalınan oyun havaları eşliğinde oyunlarını oynayan Burcu ile Ferdi’ye arkadaşları eşlik etti. Anı fotoğraflarının çekilmesinin ardından düğün merasimi sona erdi.

Düğüne Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Başkan Yardımcısı Şaban Hüryaşar, Ak Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı Haluk Bülbül, Ak Parti Bafra İlçe Başkanı Av.İbrahim Semiz, MHP Bafra İlçe Başkanı Barbaros Turna, İyi Parti Bafra İlçe Başkanı Aydoğan Yılmaz, Eğitim-İş Eğitim Genel Sekreteri Suat Özkolay, Bafra Kızılırmak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Yılmaz, Bafra Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Hurşit Tulum, matbaa sektörünün temsilcileri, basın mensupları, iş insanları ile çok sayıda davetli katıldı.

Nikah ve Düğün merasiminin ardından duygulu bir teşekkür konuşması yapan Kızılırmak Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferdi Ünlü ’’İnce ve Kurt aileleri adına bizler Burcu & Ferdi Ünlü çifti olarak nikah ve düğün merasimimize katılarak bizleri oldukça mutlu eden tüm davetlilere teşekkür etmek isteriz. Türk milletinin kültüründe evlilik müessesesi çok özel bir yer tutmaktadır. Bu bakımdan bizlerin kurduğumuz yuvanın millet ve memleket için, - ailelerimiz için hayırlar getirmesini diliyoruz. Çok duyguluyuz ve mutluyuz ‘’diyerek sözlerini tamamladı.

Bafra Haber Gazetesi olarak genç çifti tebrik ediyor, bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Bafra
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500