Reklamı Geç
Advert

ARSLAN'DAN GENÇ BAFRASPORLU FUTBOLCULARA FORMA DESTEĞİ

BÜLENT ARSLAN'DAN GENÇ BAFRASPORLU FUTBOLCULARA FORMA DESTEĞİ

ARSLAN'DAN GENÇ BAFRASPORLU  FUTBOLCULARA FORMA DESTEĞİ
ARSLAN'DAN GENÇ BAFRASPORLU  FUTBOLCULARA FORMA DESTEĞİ Admin

         Bafralı iş insanı, İstanbul Bafra Sağlık Eğitim Vakfı  (BASEV) Başkanı, Bafraspor, Fenerbahçe, Milli Takımda kalecilik yapan Bafra'mızın yetiştirdiği iş insanı ,İyi Parti Merkez Danışma Kurulu Üyesi Bülent Arslan'ın gönderdiği formaları ve Kaledeki Açı- Kalecinin El Kitabını  Bafra Belediyesi İyi Parti Meclis Üyesi Fatih Şenol, Genç Bafraspor  Antrenörleri Halis-Galip Es kardeşlere antrenmanda teslim etti. Halis-Galip Es kardeşler, Genç Bafraspor Samsun 1. Amatör liginde Bafra'mızı temsil ediyor.Aynı zamanda Genç Bafraspor Alt Yapısı olarak 9, 10, 12 yaş grubu olarak Samsun U Grubunda futbol  oynuyor.

      Futbolun  içinden yetişip milli formayı  kaleci olarak giyen Bülent Ağabeyimiz bizleri hiç unutmuyor, her yıl forma  ve malzeme yardımında bulunuyor.Bu yılda işlerinin yoğunluğu dolayısıyla Bafra'ya gelemediğinden malzemeleri ve yazdığı Kaledeki Açı- Kalecinin El Kitabını, Bafra Belediyesi İyi Parti Meclis Üyesi Fatih Şenol antrenmanımızı seyrederek Bülent Ağabeyimizin gönderdiği malzemeleri telim etti. Antrenörler,"Kendisine çok teşekkür ederiz." dediler.

      Bafra Belediyesi İyi Parti Meclis Üyesi Fatih Şenol , Antrenörlere ve futbolculara başarılar diledi ve toplu fotoğraf çekindiler.

 

HABER- FOTOĞRAF : MERAL TOSUN

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500