Reklamı Geç
Advert

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI FUTBOL ŞENLİĞİNDE MUHTEŞEM FİNAL

Bafra Belediyesi tarafından düzenlenen Genç Yıldızlar 30 Ağustos Zafer Bayramı Futbol Şenliği, gerçekleştirilen muhteşem finalle sona erdi.

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI FUTBOL ŞENLİĞİNDE MUHTEŞEM FİNAL
30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI FUTBOL ŞENLİĞİNDE MUHTEŞEM FİNAL BafraHaber

Oldukça renkli anların yaşandığı turnuva finaline Bafra Kaymakamı Cevdet Ertürkmen, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, AK Parti İlçe Başkan Vekili Muhammet Yüksel, MHP İlçe Başkanı Barbaros Turna, CHP İlçe Başkanı Vahit Perçin, İyi Parti  İlçe Başkanı Aydoğan Yılmaz, İlçe Spor Müdürü Osman Şenocak, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Aytaç Akın, TFF Bölge Müdürü İbrahim Güven, Samsun ASKF Başkanı Şener Aydın, TÜFAD Başkan Yardımcısı Çetin Topsakal, Bafra Belediye Başkan Yardımcısı Şaban Hüryaşar, Bafra Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Ferhat Kurt, Bafra Ülkü Ocakları Başkanı Ceyhan Düzgün, TÜRKAV Bafra Şube Başkanı Sami Keskin ve çok sayıda sporsever katıldı.

                                      

Birbirinden çekişmeli maçlara sahne olan turnuvanın finalinde rakibi Alaçam Sporu yenen Dededağ Spor şampiyon oldu.

 

Yarı Finalde ise Mevlana Spor ve 1453 Fetih Spor karşı karşıya geldi. Karşılaşma sonucu rakibine üstünlük sağlayan Bafra Mevlana Spor üçüncü oldu.

 

Bafra Belediyesi Spor Müdürlüğü koordinasyonunda gerçekleştirilen 30 Ağustos Zafer Bayramı Futbol Şenliği'nde, yarı final karşılaşması sonrası yapılan penaltı yarışması ise farklı heyecanların yaşanmasına sahne oldu.

 

Penaltı yarışında ise Bafra İdman Yurdu Spor Kulübü'nden Çağatay Kurt birinci oldu. Penaltı şampiyonu Çağatay Kurt’a ödülü olan bisiklet, Bafra Kaymakamı Cevdet Ertürkmen ve Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç tarafından verildi.

 

Turnuvada oynanan final maçı sonrası kupa töreni gerçekleştirildi.

 

Turnuva Şampiyonu Dededağspor’a kupasını İlçe Kaymakamı Cevdet Ertürkmen verdi.

İkinci olan  Alaçamspor’a Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Üçünü olan Mevlana Spor'a AK Parti İlçe Başkan Vekili Muhammet Yüksel, Dördüncü 1453 Fetih Spor'a MHP İlçe Başkanı Barbaros Turna tarafından madalya ve kupaları takdim edildi.

 

Turnuvaya katılan 1930 Bafraspor, Genç Bafra, 23 Nisan Futbol Kulübü, Hacınabispor, Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü ve Bafra İdman Yurdu takımlarına da katılımları için kupa verildi.

Turnuvada görev yapan Bölgesel Gözlemci, Bölge Hakemlerine ve Sağlıkçılara da Teşekkür Plaketleri takdim edildi.

 

16 Ağustos’ta 10 takımın katılımı ile başlayan turnuvada 24 maç yapıldı ve yaklaşık 200 genç sporcu mücadele etti.

 

Genç Yıldızlar 30 Ağustos Zafer Bayramı Futbol Şenliği kupa töreni sonrası açıklamalarda bulunan Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Bafra Belediyesi olarak ilçemizdeki sportif potansiyelin farkındayız. Etkinliklerimizi bu gerçeğin ışığında hayata geçiriyoruz. Spor Müdürlüğümüz koordinasyonunda gerçekleşen turnuvamızın her günü ayrı heyecana ve coşkuya sahne oldu. Bizleri yalnız bırakmayan ve destek veren Türkiye Futbol Federasyonumuza ve Bölge Müdürlüğümüze, katılan tüm kulüp yöneticilerimize, sporcularımıza ve turnuva süresince görev alan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Farklı organizasyonlarla Bafra’mızda spora dair beklentilere cevap vermeye devam edeceğiz.” dedi.

zqmily8ak6fgc4500o2a.jpg

fwoi3zz4xneq2y34xj6.jpg

anuiit1fd118etk4sepv.jpg

2cg6vi4cpvxpexpij89a.jpg

31lpw2cc4fmwqsn85ynm.jpg

pa9buhsiyb2oq2zcq8dt.jpg

t4fqhl1g0pe2snvskyw.jpg

yftnuvc3jo4mzj94f8r.jpg

dav1iuid0nj4hd37c6x.jpg

830lr7dmymvw1ciy48wp.jpg

19ex98baoszzkmb1gqk.jpg

v0gvzkgxgo8g5ok9f2h.jpg

9cida6hcqqfh9mpmxxev.jpg

4abcs01mpqnspw2tyqn.jpg

174mbiirs50r3c3z0ir1.jpg

asisrwncu8bljmsv5z24.jpg

hx1s00e7renffc1ljg.jpg

x7sb9gia7jq3cr6fy4e.jpg

ydxo8cjkhs5hzccfwi7.jpg

ould82330zi7vuu02ky6.jpg

 

BAFRA BELEDİYESİ 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI FUTBOL ŞENLİĞİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500