Reklamı Geç
Advert

KÜÇÜK PAZAR YERİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

Bafra Belediyesi, yeniden yapılarak ilçeye kazandırılacak Küçük Pazar Yeri Projesi’nde adımlarını sıklaştırdı.

KÜÇÜK PAZAR YERİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI
KÜÇÜK PAZAR YERİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI BafraHaber

İhalesi geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Küçük Pazar Yeri Projesi’nde yüklenici firmaya kısa süre içerisinde yer teslimi yapılacak.

Mevcut durumunda söz konusu Pazar Yeri’ndeki esnafları çekilen kura ile geçici yerlerine taşıyan Bafra Belediyesi, eski alanda ise yıkım çalışmalarını tamamladı.

Çalışmaları yerinde inceleyen Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi: “Bafra Belediyesi olarak amacımız her alanda hayatımızı kolaylaştıracak, her şeyin en güzeline ve iyisine layık hemşerilerimizin bu beklentilerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek. Mevcut durumda eksikleri bulunan Küçük Pazar Yeri için yeni ve modern bir proje ihtiyaç haline gelmişti. Bu gerçek ışığında ihalesini yaptığımız modern ve hijyenik Pazaryeri Projemiz ile bölgenin alışveriş kalitesini standartların üzerine çıkarmayı planlıyoruz. Daha modern, daha estetik, daha kullanışlı alanda hemşerilerimizin alışveriş yapabileceği, esnafımızın konforla buluşacağı Küçük Pazar Yeri’ni bir an önce Bafra’mıza kazandırmanın çabası içerisindeyiz.”

Küçük Pazar Yeri Projesi’nde, Hasan Aslan Caddesi ve Lise Caddesi’ndeki giriş çıkışlar; mevcut düzendeki trafik sıkışıklığına çözüm üretecek şekilde düzenlenmiş ve otoparkla desteklenmiş şekilde oluşturuldu.

Proje ile haftanın her günü hizmet vererek, Bafralılara ve özellikle bölge esnafına iklim koşullarından etkilenmeden daha sağlıklı bir ortamda alışveriş ortamı sunmak hedefleniyor.

54rlvk3okbdjj7za0p8.jpeg

hebthusxl2nri8sdyul3.jpeg

fd8zliar4ko41p3soi.jpg

s31ccy1kgj7d28r07idi.jpg

3mafd6oja6562d68jb.jpg

BAFRA KÜÇÜK PAZAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500