Reklamı Geç
Advert

Bafra TSO Yönetimi Çalışan Gazeteciler Günü'nde Basınla Buluştu

Bafra TSO Yönetimi Çalışan Gazeteciler Günü'nde Basınla kahvaltıda buluştu.

Bafra TSO Yönetimi Çalışan Gazeteciler Günü'nde Basınla Buluştu
Bafra TSO Yönetimi Çalışan Gazeteciler Günü'nde Basınla Buluştu Admin

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Bafra Değirmen Restoranda düzenlediği kahvaltı programında Bafra'da görev yapan çalışan gazetecilerle ve imtiyaz sahipleriyle buluştu.

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Göksel Başar, Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Nur Meral Aydıner ve Yönetim Kurulu Üyelerinin katıldığı kahvaltı programında konuşan Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Göksel Başar 2021 yılında gerçekleştirdiği faaliyetler hakkında bilgi verdi.

İlk olarak Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Nur Meral Aydıner 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısı ile tüm basın mensuplarının günlerini kutlayarak, programa katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Aydıner, "Doğru, ilkeli ve tarafsız gazetecilik anlayışı ile zor şartlarda fedakarca görev yapan siz değerli basın mensuplarımıza başarılarla dolu bir meslek yaşamı diliyor,10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyorum." dedi.

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Göksel Başar ise,“Basın, düşünce, anlatım ve haber alma özgürlüğünün en etkili aracıdır. Gazetecilik, fedakârlık ve sorumluluk isteyen ve zor şartlarda yapılan önemli, tarafsız, güvenilir habercilik anlayışıyla toplumun bilgilenme ve aydınlanmasını sağlayan önemli bir meslektir. Toplumun genel talep ve görüşlerini kamuoyuna yansıtması görevini üstlenen tüm basın mensuplarımızın bu anlamlı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. ’dedi.

Göksel Başar ayrıca 2021 yılı içerisinde yaptıkları çalışmalar , projeler ve bundan sonraki zamanlarda yapacakları çalışmalar ve projeler hakkında bilgi aktardı.

Program anı fotosunun çekimi ile son buldu.

 

 

bafra-tso-yonetimi-calisan-gazeteciler-gununde-basinla-bulustu.jpegbafra-tso-yonetimi-calisan-gazeteciler-gununde-basinla-bulustu-001.jpegbafra-tso-yonetimi-calisan-gazeteciler-gununde-basinla-bulustu-002.jpegbafra-tso-yonetimi-calisan-gazeteciler-gununde-basinla-bulustu-003.jpegbafra-tso-yonetimi-calisan-gazeteciler-gununde-basinla-bulustu-004.jpegbafra-tso-yonetimi-calisan-gazeteciler-gununde-basinla-bulustu-005.jpegbafra-tso-yonetimi-calisan-gazeteciler-gununde-basinla-bulustu-006.jpeg

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500