DUYGULANDIRAN BAĞIŞ

Bafra Atatürk Anadolu Lisesinde düzenlenen “Kitap Bağış Kampanyası”na katkıda bulunan iş insanı Turgut Şahinol’ un okulu ziyareti sırasında okul yönetimi tarafından yapılan açıklama şöyle:

DUYGULANDIRAN BAĞIŞ
DUYGULANDIRAN BAĞIŞ BafraHaber

 Bafra Atatürk Anadolu Lisesi Kütüphanecilik Kulübü olarak okulumuz bünyesindeki kütüphanemizi zenginleştirmek; öğrencilerimize okuma alışkanlığı kazandırmak ve bilimsel araştırma- inceleme bilincini geliştirmek amacıyla okul genelinde “Kitap Toplama Kampanyası” başlattık.

    Bafra Lisesinde okumuş iş insanı Turgut ŞAHİNOL da kendisi ve değerli eşi merhume Gülseren ŞAHİNOL adına bu kampanyaya katkıda bulunmak amacıyla okulumuzu ziyaret ederek kütüphanemize kitap bağışında bulunmuştur.

    Katkılarından dolayı okul yönetimi ve öğrencileri adına iş insanı Turgut Şahinol’a teşekkür ederiz.

     Okulu ziyareti sırasında Okul Müdürü Recep DOKGÖZ,Müdür Yardımcısı Kadir BOLAT,Müdür Yardımcısı Erdem KAYMAK ve Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Yasemin ŞENGÜL  tarafından karşılanan,kütüphanede,okul koridoorlarında gezinen okuduğu sınıftaki sırasına oturup duygulu anlar yaşayan Turgut ŞAHİNOL:

  “60 sene evveline giderek gençleştim. Bana bu duyguları yaşatan emeği geçen herkese teşekkür ederim. Biz mezunlar olarak okulumuzun öğrencilerinin gelişmesi için ne gerekirse üzerimize düşen her görevi yapmaya hazırız.”dedi.

g817t0372l7c4n4yn8xi.jpg

79oq4w7qwc5vog9m6q66.jpg

9dxalsvt1nndshpf6m.jpg

qdzz1x5tsss214h0qk2q.jpg

tl682y3akav4q5edyzg.jpg

d9ep8eov565687pn3s.jpg

tmdw3xiqzr11slrrz6a5.jpg

57w4jotpwf4d5tf8pjhy.jpg

 

TURGUT ŞAHİNOL BAFRA ATATÜRK ANADOLU LİSESİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500