ONLINE SPEAKİNG CAFE e TWINNING PROJESİ

Bafra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde " Online Speaking Cafe "( Çevrimiçi Konuşma Kafe ) Projesi devam ediyor. Haziran ayına dek sürecek olan projeyle ilgili; okulun web sayfasından yapılan açıklama şöyle:

ONLINE SPEAKİNG CAFE e TWINNING PROJESİ
ONLINE SPEAKİNG CAFE e TWINNING PROJESİ Admin

" Okulumuz Meslek Dersleri Öğretmeni Ayşe Tekiner tarafından Kasım ayında 'Online Speaking Cafe' isimli bir e-twinning projesine başlanmıştı.

 Projeye Erzincan, Samsun, Diyarbakır, Gaziantep, Çanakkale, İstanbul, Ankara, Manisa ve Polonya olmak üzere farklı ülke ve şehirlerdeki liselerden, farklı branşlardan 11 öğretmen öğrencileriyle birlikte dahil oldu.

Her ay farklı bir konu seçilecek ve öğrenciler arasında Speaking ( Konuşma ) ve ingilizce munazaralar yapılacak olan proje, Kasım ayında başladı ve Haziran ayına kadar sürecek.

Projede İngilizce dili kullanılarak çeşitli bilimsel, kültürel ve güncel konularda; birbiriyle e twinning platformunda tanışan öğrencilerimizin, yine bu platformda ortak ve işbirlikçi çalışmalar yapmaları planlanıyor.

 Bu kültürel ve bilimsel çalışmalar yapılırken aynı zamanda öğrenciler çeşitli aktivitelere dahil edilerek yabancı dili kullanma yetenekleri geliştirilecek, sosyalleşmeleri sağlanacak, bilgisayar ve web araçlarının kullanımı öğrenilecek.

Haber: Oktay ZERRİN- Bafra

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500