BAFRA MEVLANA SPOR KULÜBÜ BAŞARILARA DOYMUYOR

Bafra Mevlana Spor Kulübü U 16 Ligi'nde göstermiş olduğu başarıyı diğer gruplarda da göstermeye devam ediyor.

BAFRA MEVLANA SPOR KULÜBÜ BAŞARILARA DOYMUYOR
BAFRA MEVLANA SPOR KULÜBÜ BAŞARILARA DOYMUYOR BafraHaber

 U 14 Ligi'nde bitimine son hafta kala; 2. sırada bu sene A Takım kurarak 2. Küme Büyükler Ligi'nde oynama hakkı kazanan Bafra Mevlana Spor Kulübü, A Grubu'nda; 4 maç sonunda 9 puan toplayarak, grupta Yakakent ve Atakum Futbol Kulübü ile aynı puanları paylaşıyor.

Burada hedefin ve parolanın Şampiyonluk düşüncesi ve isteğiyle yola devam eden Bafra Mevlanaspor; İlkadım suni çim sahada Kışla spor ile karşılaştı.

Karşılaşmaya kalede Ahmet olmak üzere, Hüseyin, Murat, Arif, Oğuzhan, Furkan, Muhammed, Yusuf, Ali, Kürşat ve Cemal ilk 11'i ile maça başlayan Mevlana Spor; baştan sona üstün oynadığı karşılaşmada, Cemal'in attığı 2 golle rakibi Kışla sporu 2-1 mağlup etmeyi başardı.

Karşılaşmadan sonra değerlendirmelerde bulunan Bafra Mevlana Spor Kulübü Başkanı ve Mevlana Mahallesi Muhtarı Servet Şengül şunları söyledi:

" Sportif faaliyetlerimizde Mevlana Mahallemizi temsil eden gençlerimizi canı yürekten kutluyorum.  İnşallah A Takım düzeyinde şampiyon olup seneye 1. Amatör Küme'de mücadele etmek istiyoruz.

 Bizim amacımız Mevlana Mahallesi'ne en güzel hizmetleri sağlamak, gençlere sportif faaliyetler yaptırarak; onların gelişimini ve geleceğini garanti altına almak istiyoruz.

 Biz büyükler olarak; bu sorumluluğu bilinciyle hareket ediyor; ekibimize, hocalarıma ve sporcu kardeşlerime çok teşekkür ediyorum.

 Mevlanaspor’u ve Mevlana Mahallemizi ve güzel ilçemiz Bafra' yı en iyi  şekilde temsil ediyorlar."

Haber: Oktay ZERRİN- Bafra

 

BAFRA MEVLANA SPOR KULÜBÜ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
adil     2022-06-07 başarılarınızın devamını diliyorum