BAFRA FEN LİSESİ 9. DÖNEM MEZUNLARINI UĞURLADI

Bafra Fen Lisesi; 9. Dönem mezunlarını, güzel bir programla uğurladı.

BAFRA FEN LİSESİ 9. DÖNEM MEZUNLARINI UĞURLADI
BAFRA FEN LİSESİ 9. DÖNEM MEZUNLARINI UĞURLADI Admin

Okulun internet sitesinden yapılan konuyla ilgili açıklama şöyle :

İlimizin en değerli okullarından; ilçemizin de gözbebeği, Bafra Fen Lisesi 9. dönem mezunlarını güzel bir program eşliğinde uğurlamıştır.

Çok sayıda öğrenci, öğretmen ve velinin katıldığı programda, öğrencilerin yarı hüzün yarı sevinç karışımı yoğun duygular yaşadığı görüldü.

Programda Okul Müdürü Kadir ALBAYRAK'ın konuşmasının ardından; Öğretmenler adına Filiz ÖZTÜRK ve öğrenciler adına da dönem birincisi Ali Kaan ACAR konuşmalarını yaptı.

Ardından dönemlerinde ilk üçe giren öğrencilere hediyeler verildi ve 11. sınıf dönem ilk üçe giren öğrencilere, okul flama devir teslim töreni yapıldı.

Sonrasında, dönem birincisi ismini okul kütüğüne çaktı ve kepler coşkuyla havaya fırlatılarak mezunlar uğurlanmış oldu.

Kep töreni ardından ikramlar sunulup, günün anısına fotoğraflar çektirildi ve dönem öğrencileri diğer dönem öğrencileri ile birlikte müzik eşliğinde doyasıya eğlendiler.

Okul Müdürü kadir ALBAYRAK; programı organize eden Okul Psikolojik Danışmanı Hasan ÖZATA ya teşekkürlerini sundu.

 Hasan ÖZATA ise programa katkılarından dolayı dönem öğrencileri yanı sıra, Müdür Yardımcısı Hüseyin ÖZDAĞ a, müzik öğretmeni Emrah FİDAN a, programı sunan Fehim YILMAZ'a ve dönem öğretmenleri adına konuşma yapan Filiz ÖZTÜRK e teşekkür etti."

Haber : Oktay ZERRİN- Bafra

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500