KARİKATÜRİST FİLİZ HANIM'DAN NECATTİN BAŞKAN ve EŞİNE SÜRPRİZ KARİKATÜR ÇİZİMİ

22/ 28 Ağustos 2022 tarihleri arasında açık kalacak olan 2. Sanat Çarşısı ve Kitap Fuarı, Samsun İlkadım Belediyesi ile Samsunlu Sanatçılar Derneği'nin ( SASAD) işbirliği ile düzenlenen etkinlik devam ediyor.

KARİKATÜRİST FİLİZ HANIM'DAN NECATTİN BAŞKAN ve EŞİNE SÜRPRİZ KARİKATÜR ÇİZİMİ
KARİKATÜRİST FİLİZ HANIM'DAN NECATTİN BAŞKAN ve EŞİNE SÜRPRİZ KARİKATÜR ÇİZİMİ BafraHaber

Kilisli ve hâlen Samsun'da ikamet eden karikatürist Filiz Güldal; Sanat Çarşısı'nda çizdiği ilginç ve güzel insan portreleri ile dikkat çekmeye devam ediyor.

Güldal; standını ziyaret eden İlkadım Belediye Başkanı Necatin Demirtaş ile eşinin de resimlerine bakarak birer portre karikatürünü çizip kendilerine gönderdi.

Başkan Demirtaş ve eşi bu sürpriz karikatür çiziminden duydukları memnuniyetlerini karikatürist Filiz Güldal'a iletip, teşekkür ettiler.

Filiz Güldal, yaptığı çalışmalarıyla ilgili olarak şunları söyledi:

" Yıllardır çeşitli etkinliklerde okullar, panayırlar,festivaller, sosyal etkinlikler, kurumsal etkinlikler ve her türlü tanıtım etkinlikleri için canlı karikatür eğlencesi sunmaktayım.

Karikatür şirketinizi tanıtmanın özgün ve eğlenceli bir yoludur. Güçlü bir tanıtım aracıdır. Komik ve rahat bir atmosferi teşvik eder.

Konuklar bundan zevk alacaklar ve çizimlere güleceklerdir. Karikatürler dikkat çeker ve etkinlikten uzun süre sonra bile hafızalarda kalır. Profil resmi olarak kullananlar olacaktır. Kalıcı, kişiselleştirilmiş bir hediye olarak her gördüklerinde o anı hatırlayacaklardır.

Hayatınızın özel anları, unutulmaz anılarınız olsun.Canlı bir karikatürle insanları, şaşırtın, güldürün, eğlendirin.

Filiz Güldal

filizsaretoklu@gmail.com

Whatshap iletişim:05462871514."

Haber: Oktay ZERRİN- Samsun

 

 

KARİKATÜRİST FİLİZ GÜLDAL
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500