MADENCİ HALK ŞAİRİ AKBAŞ'TAN GÖNÜL KAPISI ŞİİR KİTABI

Trabzon Araklı ilçesi, Ayvadere Köyü, 1953 doğumlu ve hâlen Samsun'da ikamet eden Kültür Bakanlığı Halk Şairi Hasan Akbaş'ın yeni şiir kitabı " Gönül Kapısı" piyasaya çıktı.

MADENCİ HALK ŞAİRİ AKBAŞ'TAN GÖNÜL KAPISI ŞİİR KİTABI
MADENCİ HALK ŞAİRİ AKBAŞ'TAN GÖNÜL KAPISI ŞİİR KİTABI BafraHaber

İstanbul Tunç Yayıncılık tarafından piyasaya çıkan Gönül Kapısı adlı yeni şir kitabının önsözünü; Ondokuzmayıs Üniversitesi Fen- Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı'ndan Prof. Dr. Şahin Köktürk yazmış.

Madenci Şair olarak tanınan Kültür Bakanlığı Halk Şairi Hasan Akbaş'ın yeni şiir kitabında hem şirleri hem de çeşitli bestekârlar tarafından bestelenen şiiirleri de yer alıyor.

22 Ağustos 2022 'de Samsun Gazi Parkı'nda Samsun İlkadım Belediyesi ile Samsunlu Sanatçılar Derneği ( SASAD ) tarafından açılan 2. Sanat Çarşısı'ndaki imza  günü için kitap fuarında kitaplarını imzalayan Halk Şairi Hasan Akbaş, tüm okurlarını yeni ve daha önce  piyasaya çkmış tüm şiir kitaplarıyla fuara  davet etti.

Bu amaçla; 22- 28 Ağustos tarihleri arasında açık kalacak olan Kitap Fuarı'nı eşi ile ziyaret eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin DEMİRTAŞ'a da, Halk Şairi Hasan Akbaş yeni şiir kitabı Gönül Kapısı adlı şiir kitabını hediye etti.

Haber: Oktay ZERRİN- Samsun

 

HASAN AKBAŞ GÖNÜL KAPISI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500